Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generator sygnału piłokształtnego w.cz.
SP3SWJ Offline
Jarek
****

Liczba postów: 653
Dołączył: 20-03-2010
Post: #8
RE: Generator sygnału piłokształtnego w.cz.
SQ3SIG ... określ "właściwości" urzadzenia którego szukasz... począwszy od CENY ile chcesz na to wydać... czy chcesz sobie pospawać kilka scalaków i w ten sposób zrobić oscyloskop...

Właściwie to chyba powinniśmy tez założyć że budując podstawę czasu posiadasz w domu drugi oscyloskop który chodzi odpowiednio wyżej...

...i mozliwe jest że taniej ci kupić na "alle-drogo" jakiś demobilowy oscyloskop - niż ożywiać ten "kardio" ... no chyba że traktujesz to wyłącznie jako "wyzwanie techniczne" i zaspokojenie chęci budowania i konstruowania - wtedy wiadomo z kosztami mało kto się liczy...

Ja bym rozważył poszukanie uszkodzonego oscyloskopu (np bez lampy) by potraktować go jako dawcę modułu i gałek i wogóle prawie gotowca :-)

ale tak naprawdę jeśli nie zdradzisz nam swoich preferencji technicznych - cieżko ci coś doradzić ..by spełnić twoje bliżej nieznane oczekiwania :-)

dałem ci linka do googli bo dzięki temo mogłeś znaleźć generatory pracujące nawet do 25 MHz... (było to na czwartej odpowiedzi w wyszukiwarce przynajmniej u mnie ) ... ale oczywiście ceny tych przyrządów to oczywiście więcej niż cena całkiem dobrego oscyloskopu :-) ...

:-) także... nie do końca chyba wiadomo czego ci potrzeba :-)
04-03-2012 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Generator sygnału piłokształtnego w.cz. - SP3SWJ - 04-03-2012 23:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości