Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc przy ATMEGA32
SP3SWJ Offline
Jarek
****

Liczba postów: 653
Dołączył: 20-03-2010
Post: #35
RE: Proszę o pomoc przy ATMEGA32
(08-09-2011 19:37)TG50 napisał(a):  Nie prościej byłoby zrobić to w Bascomie, przynajmniej na początek, przykłady wyglądają dość prosto i czytelnie ?

:-) trochę trza pooftopować... :-) Kolega się naczytał na forach że najlepszym na świecie językiem jest "C" więc teraz cierpi :-)... ale jak kiedyś się na tym mądrym forum zapytałem czemu sterowniki przemysłowe raczej nie są w C tylko w jakich dziwnych językach podobnych no to do ASM BASCOM PASCAL i cokolwiek jeszcze....

:-) nie ma sensu roztrząsać kwestii języków... jedni lubią lutować SMD inni przewlekane+PCB a inni pająki a inni lampy :-) ale liczy się skuteczność i osiągnięcie zamierzonego celu...

mnie interesował cel stosowania skomplikowanej technologii wyłuskiwania cyferek... by je wyświetlić na LCD.
Ale każdy ma swoje dziwactwa... ja osttanio pisałem driver do graficzneg LCD do którego jest już gotowy driver... bo sobie wymyśliłme zrobienie obrazu RAM-LCD...

Najważiejsze że chce sie coś lutować i budować i ugryźć te wstrętne procki :-)
08-09-2011 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Proszę o pomoc przy ATMEGA32 - SP3SWJ - 08-09-2011 20:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości