Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc przy ATMEGA32
SP4EJT Offline
Marcin
****

Liczba postów: 340
Dołączył: 06-05-2011
Post: #30
RE: Proszę o pomoc przy ATMEGA32
Jarek, ja chcę się pouczyć i sam główkuję, nie robię tego "żeby tylko szybciej" tylko muszę się na czyms nauczyć myśleć jak procesor Smile Wiadomo że potem i tak spojrzę na gotowce które bedą mniejsze i szybsze - żeby zobaczyć co mogłem zrobić inaczej (dużo szybciej). I pewnie z czasem zainstaluję jakiś super soft. Ale ja mam z tego FUN poprostu i bardzo mnie to wciągnęło. A że do swojego monobandera Home-Made zachciało mi sie AD9951 - to korzystam z okazji. Ja ze swojej dzialalności elektronicznej nie mam przychodów, to tylko hobby.
Wracam do tematu .... wiesz że obliczanie FTW to pryszcz, poczułem sie urażony że tak pomyślałeś Smile żart... już to wszysstko mi działa, bez impulsatora -tylko 4 guziki: krok(+i-) i zmiana f (+i-), tylko dorabiam program obsługujący wyświetlanie Liter i danej częstotliwości.
Do tego potrzebne mi te obliczenia, które zreszta już w nocy zrobiłem... musiałem :-) i działa wszystko tylko program "muli" - widać na oscyloskopie jak rzadko wysyła słowo FTW.(Adam już o tym wspomniał - bo ja dzielenie zastosowałem Tongue ) Dobrą Informację mi Adamie zapodałeś o tym dzieleniu, zastanawiałem sie dlaczego tak wolno liczy, juz wiem Smile Ogólnie to dzięki wszystkim którzy chcą pomóc.
A temat wyświetlania Liczb uważam za zamkniety, mam już pomysł.
08-09-2011 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Proszę o pomoc przy ATMEGA32 - SP4EJT - 08-09-2011 16:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości