Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc przy ATMEGA32
SP4EJT Offline
Marcin
****

Liczba postów: 340
Dołączył: 06-05-2011
Post: #17
RE: Proszę o pomoc przy ATMEGA32
rozumiem że bootloader emuluje/zastepuje programator, dobrze myslę ? na razie nie mam programatora a nie chcę przerabiać płytki więc pewnie zakupie jakąś sztukę. Dzięki SP3SWJ. Ja czytałem tę instrukcję tylko jej nie zrozumiałem Smile Jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o cyfrówkę poza tym że kiedyś jako 18 latek zbudowałem czestościomierz od podstaw.

Adamie, tylko bez takich Wink ja wiem że wszystko jest w necie, ale pisząc tu zyskałem chyba na czasie. Daliście mi dobry trop i jakoś została postawiona diagnoza. W opisie było, że płytka pozwala na programowanie więc kpując myślałem że jest na niej programator a nie coś co go udaje - za to nie możecie obwiniac zielonego w tym temacie Smile Myslę że jak ja sam będe szukał tylko w opisach i jednocześnie NIEkorzystał z waszej pomocy to będę robił postępy w zniechęcającym mnie tępie - wiesz pewnie, że człowiek jest z natury leniwy
Ja wam bardzo dziękuję za pomoc i jak dla mnie forum .... a raczej ludzie z forum spisali się na medal.

To tyle wazeliniarstwa.
Poprawcie mnie jeśli sie myle ... Nic z tego abym uzyskał prawidłowe przeliczanie delaya bez programatora ? Bo jeśli tak ide pisać inicjalizację wyświetlacza z 16x większymi opóźnieniami.
29-08-2011 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Proszę o pomoc przy ATMEGA32 - SP4EJT - 29-08-2011 20:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości