Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy Ochrony Środowiska
SP9IVE Offline
taki sobie chłop
*

Liczba postów: 36
Dołączył: 25-04-2011
Post: #48
RE: Przepisy Ochrony Środowiska
(28-10-2011 11:01)SP2QCA napisał(a):  
(27-10-2011 20:33)SQ9IVE napisał(a):  A ze zgłoszeniami i tak podobno wkopał nas sp6ieq bo słyszałem , że miało takie zgłoszenia robić uke w momencie wydania zezwolenia a gościu jakąś pracę zbiorową czy książkę wydawał i ktoś temat podłapał i efekt mamy .Nie wiem na ile to prawda boobiło mi się o uszy na jednym ze spotkań w jodłówce i mówił to dość poważny gość .Czy blefował nie wiem ale jakiś powód musiał być .

Proponuję nie szargać dobrego imienia kolegi Dionizego, skoro nie jesteś pewien.
Zgłaszanie anten i cały ten raban to nie jego pomysł. Rozmawiałem z nim przez telefon dość długo i Dionizy cierpliwie tłumaczył mi zawiłości proceduralne.

Chyba w Świecie Radio albo na forum (innym) ktoś pisał że UKE odrzuca arkusze Dionizego. Z jakiego powodu i czy wszędzie czy nie - niestety nie wiem.
Ale o ile tak jest - to jak coś zgłosić w takim razie do UKE ?

Moja antena wisi od 4 tygodni a wprowadziłem sie do domku już prawie 4 lata temu. Staram się dobrze żyć z sąsiadami - i to chyba najlepsza droga. Na razie nie mam na czym nadawać, więc jeśli UKE przyjedzie to też się rozczaruje Smile

Do kitu jest to że zdaje się że każda zmiana w antenie to konieczność zgłoszenia ??? Bez sensu.

73! Artur sp2qca

Może i masz rację ... Ale z odrzuceniem kol. Dionizego jego arkuszy mnie zaskoczyłeśConfused Czyli wychodzi że jesteśmy w punkcie wyjścia , bo nie wiadomo co robić... No trudno , żyjemy w chorym państwie , jak koledzy wspominali że robi się tu puste przepisy mające wyciągać przysłowiową "łapę po kasę" niestety tak się będzie na to wygląda działo dalej...Zaznaczam , że nie miałem i nie mam zamiaru szargać tu czy gdzie indziej imienia kol. Dionizego , informacje te podałem jako ciekawostkę .W sumie to chłop się omyślał orobił a i tak według powyższych informacji jego praca poszła na marne...

Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk , a rośnie popyt na święty spokój .Szanuj szefa swego - możesz mieć gorszego... Zmieniłem i teraz muszę dopiero o robotę dbać żeby nie trafić gorzej . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć !!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2011 19:19 przez SP9IVE.)
30-10-2011 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przepisy Ochrony Środowiska - SP5AQT - 29-03-2011, 10:11
RE: Przepisy Ochrony Środowiska - SP9IVE - 30-10-2011 19:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości