Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy Ochrony Środowiska
SP4JEU Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 21
Dołączył: 22-11-2010
Post: #45
RE: Przepisy Ochrony Środowiska
Elita zawala nas przepisami niby wzorowanymi na unijnych, ale to tylko mydlenie oczu. Tu tylko chodzi o kasę. Ciągle zadaję sobie pytanie , czy urząd jest dla obywatela czy odwrotnie. Jeżeli mam składać jakieś papiery to w jednym miejscu , a nie latać po urzędach i jaśnie państwo informować.
Na opłaty z tego tytułu też nie wyrażam zgody i stąd mój sprzeciw.
Mam pozwolenie na 150 w , czy muszę tego używać ?
Czy muszę mieć radio fabryczne, fabryczną antenę i wiele innych pytań z tym związanych. Zapomnieli o głównej idei krótkofalarstwa , jako jedyni możemy pracować na sprzęcie wykonanym własnoręcznie.
Jesteśmy jedyni którzy bez gratyfikacji reprezentują nasz kraj na forum międzynarodowym.
Ostatnio straciłem masę kasy przez pożar obcej posesji, dodatkowo przy wyrejestrowaniu kazano mi zapłacić za spalenie auta bo spalając się zatruł środowisko. Jakby to była moja wina.
Nie dość ,że straciłem auto to jeszcze chciano wyciągnąć kasę .
Straciłem zaufanie całkowicie do przepisów w tym kraju.
Każdy tylko patrzy jak tego drugiego wydupczyć. To ma być państwo prawa? Gdzie są te wartości które wpajano mi za czasów komuny .
Bóg Honor i Ojczyzna. i wcale nie o komunę tu chodzi tylko o zmianę wartości, teraz tylko euro i euro i euro. Nowo wybrani posłowie na pierwszym spotkaniu nie rozmawiają o problemach kraju , tylko o swoich przywilejach ( info: super expres) To właśnie głupie przepisy , często mało zrozumiale sformułowane zmuszają nas do ich ignorancji. Przepraszam ,ale nie będę chodził do prawnika i bulił kasę by zrozumieć głupie przepisy. Korzystam z furtki , jestem amatorem , dziś mam 100 w jutro tylko 1 wat, eksperymentuję, Zeta nie dostaną. Czy w tym kraju wszystko musi być na wariackich papierach ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2011 9:48 przez SP4JEU.)
28-10-2011 1:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przepisy Ochrony Środowiska - SP5AQT - 29-03-2011, 10:11
RE: Przepisy Ochrony Środowiska - SP4JEU - 28-10-2011 1:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości