Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy Ochrony Środowiska
SP5CII Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 194
Dołączył: 14-12-2009
Post: #14
RE: Przepisy Ochrony Środowiska
poszedłem do sanepidu żeby coś się dowiedzieć usłyszałem żeby im d...nie zawracać bo mają pilniejsze sprawy.Panowie narzekacie, ale gremium Polskich użytecznych idiotów wybrało tych panów co pierdołami się zajmują a nie gospodarką w sejmie i mamy tego efekty. A najwięcej z tego problem robiło kilku kolegów -jak mawiał kapral pośpiech wskazany przy łapaniu pcheł i jak sraczka złapie hihi.A gdzie są pomiary na telefon komórkowy który każdy do główki sobie przykłada-przykłada kuchenkę mikrofalową która robi z mózgu to że jesteśmy pokoleniem j/w napisałem.
Nie mam zamiaru sobie nawet przez minutę głowy zawracać tym problemem.
prowadzę zakład usługowy RTV więc antena mi jest potrzebna do naprawy urządzeń radiowych.urządzeń fabrycznych nie posiadam mam tylko urządzenia eksperymentalne.Przeżyliśmy RWPG przeżyjemy UNIę która po 10 latach i tak się rozleci nieuchronnie.
Najważniejsze to jest to że zabraknie dla nas pieniędzy na emerytury( suma na naszym koncie podzielona przez 200-250 da nam emeryturę brutto!! - niech każdy sprawdzi hi) a jak nie będzie co do gara włożyć to nasze zabawki tym bardziej nam nie będą potrzebne hihi.
I tym optymistycznym akcentem kończę i pozdrawiam kolegów! 73!!
02-04-2011 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przepisy Ochrony Środowiska - SP5AQT - 29-03-2011, 10:11
RE: Przepisy Ochrony Środowiska - SP5CII - 02-04-2011 22:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości