Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy Ochrony Środowiska
3Z9N Offline
Krzysztof 3Z9N
***

Liczba postów: 119
Dołączył: 30-03-2010
Post: #57
RE: Przepisy Ochrony Środowiska
No dobra koledzy. Wszystko fajnie i pięknie, ale po obejrzeniu tego arkusza ni w ząb nie wiem jak się zabrać do jego wypełnienia, jakie dane gdzie wpisać, a poza tym tam jest mnóstwo stron i nie wiadomo co do czego. Konia z rzędem temu urzędnikowi, który coś z tego zrozumie (chyba, że o to właśnie chodzi w tym arkuszu). A miało być prosto. Jednak bez pomocy kogoś z Was nie poradzę sobie z tym.
Poza tym jak ten arkusz ma się do zapisu w ustawie, który mówi o wynikach pomiarów ooooo... i tutaj jeszcze raz napiszę POMIARÓW, a nie teoretycznych rozważań na papierze. Przecież każdy jeden prawnik podważy wiarygodność takiego pisma, które opiera się na teoretycznych rozważaniach i wyliczeniach, podczas, gdy w ustawie jest mowa o fizycznych pomiarach przyrządami etc. etc.
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że temat należy zamknąć, no bo do kogo mam się z tym udać po poradę, jak nie do fachowców znających się na rzeczy, a za takich większość z Was się uważa, czyż nie ?
Nie rozumie dlaczego związek PZK nie umieścił na swojej stronie internetowej jakiejś instrukcji postępowania odnoszącego się do zgłaszania instalacji antenowej dla swoich członków. Jedyne informacje można znaleźć na takich właśnie forach dyskusyjnych jak te. Kiedy ostatnio posłuchałem sobie biuletynu RBI z retransmisją z obrad nadzwyczajnego zjazdu PZK, to ręce mi opadły jak usłyszałem jak panowie z PZK żarli się między sobą o jakieś głupie i błache rzeczy.
Słysząc takie głupie gadki mogłem sobie tylko powiedzieć, że dobrze, że już nie należę do tego grona. Naprawdę smutne ale prawdziwe.

Wielu kolegów z SP włącznie ze mną nie wie jak się w ogóle zabrać do tej sprawy.
Koledzy, którzy znacie się na rzeczy, a może Wy, którzy kierujecie tym portalem, może byście byli tak mili i zamieścili właśnie na tym forum taką instrukcję postępowania dotyczącą zgłaszania instalacji, taką od A do Z, na chłopski rozum, aby wielu kolegów nie znających się na zawiłych sprawach technicznych i prawnych, mogło złożyć takie zgłoszenie i być Wam wdzięcznymi. Na pewno przysporzylibyście wielu kolegom ogromną przysługę.


Zamiast dywagować może pomoglibyście koledzy innym, takim jak ja, którzy nie wiedzą co z tym zrobić. Oczywiście możemy nadawać QRP (i udawać, że nie mamy QRO), ale czy o to chodzi ?
A Wam Panowie z PZK mogę powiedzieć tylko jedno: zamiast się żreć i to publicznie (w tym na falach eteru) może wreszcie coś z tym zrobicie, żebyśmy mogli zobaczyć, że taki związek w ogóle jest komuś potrzebny.

Home made SDR-IF, SDR-IQ, SunSDR2 PRO, Icom IC718, Ant: EFHW 80..10m
07-11-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przepisy Ochrony Środowiska - SP5AQT - 29-03-2011, 10:11
RE: Przepisy Ochrony Środowiska - 3Z9N - 07-11-2011 21:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości