Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy Ochrony Środowiska
SP5LQV Offline
Andrzej
**

Liczba postów: 78
Dołączył: 21-03-2010
Post: #52
RE: Przepisy Ochrony Środowiska
Witam. Jako że i ja chcę zaistnieć to dodam swoje 3 grosze .
1) arkusze ( tzw Dionizego ) uważam że, zrobiły dużo szkody środowisku krótkofalarskiemu .
Kol. Dionizy opracował (podobno !) jakies tam papierki które podobno pozwalały zgłosić nasze 'wynalazki " czyli anteny .
Kol. Dionizy chyba chciał zaistnieć w środowisk , lub chciał się dostac do sejmu albo gdzieś tam --- podobno chciał "dobrze !"
Już pod koniec zeszłego roku ( zgłoszenie anten miało nastąpić do końca zeszłego roku ) paru kol. w rączkach mając papierki a w ząbkach pieniądze poszło z tymi arkuszami do Ochrony środowiska . Efekt , kazali sie wy.... trocinami ! Ochrona Srodowiska podobno ma swoje formularze dot zgłaszania anten i arkusze Dionizego okazały sie papierkiem do "ustronnego miejsca " Po diabła było wywoływac jakies zamieszanie ????? dot anten .
Prawo wydali nasi "mędrcy " z sejmu zapomnieli o tz aktach wykonawczych i całej otoczce dot prawa .
Ponieważ jesteśmu "śladowym " środowiskiem, Ochrona Srodowiska po prostu nami się nie interesuje -co nie znaczy że, w pewnym momencie jak jakiś urzędas będzie się nudził to nie zajmie się antenami ( np Sp 5 LQV-a)
No i co dalej ? Siekierami będa działac przy moich antenkach !! mnie do puszki ? za brak zgłoszenia ?
A jak ktoś wie to podajcie jaka mnie kara czeka za brak zgłoszenia !
Jest tak nieprecyzyjnie skonstruowane to prawo że, chyba sami ustawodawcy nie wiedzą jak go egzekfowac !
Co do URTiP to Ci co nie przeżyli się strachają - niepotrzebnie ! Przecież tam pracują ludzie wykształceni , elektronicy i większość jest krótkofalowcami - doskonale wiedzą co za bzdury potrafią wypisywać ( w postaci skargi na zakłócającego ) nasi kochani obywatele .
Do mnie przyjeżdzali 3 razy - skargi moich sąsiadow - na piśmie że,"zabieram duże fale telewizyjne a zostawiam te małe "
U mnie istnieje wiekszość anten siatkowych za cłe 35 zeta .
Po 3 razie zawiadomili moich sąsiadów ( na moją prośbe ) ( dołączyli protokuł z pomiarów ) że jeszcze jedna skarga i przyjadom - to ich obowiązek ale , ktoś kto się podpisze pod skargą będzie musiał ponieść konsekfencje przyjazdu ekipy - finansową !!!!! ( dodałem od siebie ! )
Koniec kropka - mam tz Swiety spokuj od paru lat !
Co do anten i zgłoszeń to po prostu nawet nie wiem jak to zrobić i tym się nie interesuje . Szkoda warg niepotrzebnie tłuc !
Chyba nie dożyje poprawnego prawa i jego wyegzekfowania ! ale jak to zawiadomie !!!!!



Tym optymistycznym akcentem Andrzej Sp5Lqv
04-11-2011 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przepisy Ochrony Środowiska - SP5AQT - 29-03-2011, 10:11
RE: Przepisy Ochrony Środowiska - SP5LQV - 04-11-2011 12:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości