Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 4.62 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transceiver HMG 2010 "HUSAR"
SP4HKQ Offline
Zdzisław SK!
****

Liczba postów: 490
Dołączył: 19-08-2009
Post: #82
RE: Transceiver HMG 2010 "HUSAR"
Henryk prace powoli posuwają się do przodu. Ja obecnie robię mechanikę tz obudowę do prototypu. Wiec nie mam wiele do napisania. Chcemy zaprezentować HUSARa na ŁOŚ-u. Opracowaliśmy własne płytki sterownika RD3AY, oraz dedykowaną do niego płytkę DDSa na AD9951. Zaprojektowane zostały płytki mcz odbiornika z własną automatyką i zawężaniem pasma akustycznego, oraz dwa rodzaje płytek BPF (jedna na rdzeniach Amidion, druga na cewkach Coilcraft lub Toko), obie ze sterowaniem pasmami na 74LS145. Prototyp będzie częściowo wykonany na płytkach fabrycznych i płytkach prototypowych, a wiec z żelazka. Prace grupy skupiają się na doprowadzeniu projektu do finału. Chcę żeby na ŁOŚ-u można było HUSARa posłuchać, jak będzie z nadawaniem to nie wiem.

Niestety brak chętnych do współpracy, przy projektowaniu alternatywnych modułów, wydłuża czas ich powstawania. Myślałem, że będą zainteresowani tym projektem, którzy zaproponują inne, własne rozwiązania modułów, które wspólnie w grupie będziemy realizować. Oglądających jest wielu, ale nikt się nie wychyla z własną koncepcją, czy jakąkolwiek formą współpracy.
02-04-2011 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Transceiver HMG 2010 "HUSAR" - admin - 12-02-2011, 22:04
RE: Transceiver HMG 2010 "HUSAR" - SP4HKQ - 02-04-2011 14:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości