Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs PUK 2011 - dyskusja
OM3TY Offline


Liczba postów: 2
Dołączył: 27-02-2010
Post: #10
RE: Konkurs PUK 2011 - dyskusja
Vítam vás priatelia.

Moja Poľština ešte nie je taká dokonalá, aby som tu mohol písať v tomto jazyku. Istotne mi budú viacerí kolegovia rozumieť, vzhľadom na to, že slovenčina je slovanský jazyk. Pokiaľ nie úplne, s dôverou sa obráťte na "tlumaczenie" cez Kazika SP9LLA, Rysia SP6IFN, alebo Wlodka SP5DDJ. Nie, žartujem, hi, teraz vážne.
Čítal som vaše vyjadrenia, na regulamin PUK 2011, ktorý spracoval tím pod vedením Waldeka 3Z6AEF. S regulaminom súhlasímSmile, Waldek so svojim tímom skutočne vyjadril že konštruktéri a ich projektovanie je vlastne zábava. Má z tejto práce vyžarovať radosť a zábava. Smile:heart:Je to predsa naše HOBBY. Regulamin by nemal vyjadrovať zásadne striktné pravidlá "výskumnického charakteru" napríklad, ako popisuje SQ2JQR. Internet a rôzne knihy i časopisy poskytujú veľa informácii o rôznych RX, TX, TRX, PA, anténach a iného príslušenstva. Všetko je pomaly doslova už vymyslené. Pokiaľ niekto použije nejakú časť obvodu do vlastnej konštrukcie, ja v tom nevidím nič, zlého. Tak, či tak si to zapojenie väčšinou rádioamatér upraví podľa seba a použije ho v inej podobe. V tejto dobe je naozaj, len málo tých, ktorí sú "rýdzi" v tomto smere. Tak, či tak sú aj tak, ovplyvňovaní okolím, internetom a časopismi. S názorom s SP4HKQ naprosto súhlasímWink.
22-12-2010 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Konkurs PUK 2011 - dyskusja - SP5FCS - 25-11-2010, 17:25
RE: Konkurs PUK 2011 - dyskusja - OM3TY - 22-12-2010 22:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości