Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs PUK 2011 - dyskusja
SP9FKP Online
Piotr
*****

Liczba postów: 1,253
Dołączył: 28-06-2009
Post: #8
RE: Konkurs PUK 2011 - dyskusja
W innym wątku poddałem temat na konkurs PUK ale czytając Regulamin dopadła mnie wątpliwość czy to (czyli dyskusja i ew. wyniki) nie przekreśli szans konkursowych urządzenia. Regulamin bowiem jasno (dla mnie) ogranicza wszelkie publikacje jedynie do przedstawienia idei urządzenia. Rozumiem intencję bo sponsorzy (redakcje) chcą zapewnić sobie dopływ świeżych materiałów na zasadzie pierwokupu (co samo w sobie jest całkowicie zrozumiałe). Ale:
1. łączenie zawodowych konstruktorów z "czystej krwi" amatorami w jednym konkursie jest co najmniej nie fair,
2. Forum służy wymianie idei ale też podaje gotowe recepty i trudno wymagać "dotrzymania tajemnicy" przez cały rok, by nie spalić sobie szans,
3. bardziej cenię sobie cenne rady i radość tworzenia przez cały rok niż jeden fajerwerk w konkursie.
Forum będzie się rozwijać i (mam nadzieję) projektów mniej czy bardziej udanych, skończonych bądź spalonych też będzie przybywać. Dlatego dopóki będą sponsorzy i nagrody, cele Konkursu i Forum będą rozbieżne.
16-12-2010 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Konkurs PUK 2011 - dyskusja - SP5FCS - 25-11-2010, 17:25
RE: Konkurs PUK 2011 - dyskusja - SP9FKP - 16-12-2010 21:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości