Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PICASTAR - zaawansowany home made
SP3NYF Offline
Zbyszek
***

Liczba postów: 163
Dołączył: 06-12-2009
Post: #111
RE: PICASTAR - zaawansowany home made
Zdzisław, ja nie mam problemu "dumy". Zupełnie nie zależy mi, czy ktokolwiek gdziekolwiek mnie wymieni, jeżeli coś zrobię. Problem jest zupełnie inny - czas. Zazdroszczę Wam (wszystkim w to zaangażowanym) prac przy Husarze i wkurza mnie, że nie mogę się przyłączyć, nawet platonicznie do żadnej grupy projektowej. Nie mam nawet co marzyć o powalczeniu z projektem skrzynki antenowej ciągniętej przez kolegów, mimo, że projekt bardzo mi się podoba. Nie mogę się oszukiwać i obiecywać sobie czy innym, że będę brał czynny udział w projekcie, na który i tak nie będę miał czasu. I myślę, że nie tylko ja mam taki problem. A bardzo chciałbym zbudować własny trx według własnej albo nawet nie własnej koncepcji, ale taki zrobiony od początku do końca przez siebie. Albo - bo to jest przyjemniejsze i łatwiejsze - zrobić taki trx w takiej grupie jak na forum. Ale ja nawet nie za bardzo mam czas śledzić forum....

A od samego chcenia nic się nie zrobi samo.

Może może jednak, wcześniej czy później, znajdzie się paru kolegów, którzy powalczą z projektem "Husara II", czy jak on tam będzie się nazywał....

Zbyszek
SP3NYF
11-07-2011 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PICASTAR - zaawansowany home made - SP3NYF - 11-07-2011 21:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości