Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PICASTAR - zaawansowany home made
SP3NYF Offline
Zbyszek
***

Liczba postów: 163
Dołączył: 06-12-2009
Post: #77
RE: PICASTAR - zaawansowany home made
Wróciłem i zobaczyłem, że zostałem organizatorem zamówienia - OK, ale proszę się liczyć z moim wolnym czasem a właściwie jego brakiem Smile

W każdym razie, założyłem:
- zamówienie w firmie Merkar
- zakładam, że z plików źródłowych otrzymamy to co trzeba (nie znalazłem żadnej rozsądnej przeglądarki, która pokaże mi, że będzie OK)
- akceptujemy wstępną cenę, którą podałem z ewentualnymi korektami w dół lub w górę, w zależności od ilości, kosztów wysyłki, kursu euro i innych nieprzewidzianych przyczyn

Planuję:
- zebrać zamówienia do 8 maja (http://sp-hm.pl/thread-824.html)
- uściślić cenę wraz z wysyłką
- złożyć zamówienie
- odebrać płytki
- rozesłać zainteresowanym

Proszę wsparcie merytoryczne i techniczne, bowiem jest początkującym w tym zakresie.

P.S.
Co to jest ta panelizacja?
------------------------
[edit 26.04.2011 g.20:11]
Moje usilne próby zobaczenia tego projektu w jakiejś przeglądarce geberów nie dały zbyt dobrych rezultatów.
Niemniej wydaje mi się, że zestaw zaprezentowany przez Zdzisława zawiera jedynie fragment lub część płytek, które występują na stronie projektu jako zestaw płytek Combo TrxAvrB.
Czy ktoś mógłby spojrzeć na te dane fachowym okiem i jakąś cywilizowaną przeglądarką, aby zaprzeczyć temu co piszę lub to potwierdzić?
Dobrze by było wiedzieć co zamawiamy :-)

Ja myślałem o takim PCB:

.pdf  COMBO_310109_2_COMPOSITE_PDF.pdf (Rozmiar: 1.82 MB / Pobrań: 1077)

Zbyszek
SP3NYF
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2011 23:18 przez SP3NYF.)
25-04-2011 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PICASTAR - zaawansowany home made - SP3NYF - 25-04-2011 20:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości