Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filtr BPF, gotowy moduł, kit, adaptacja?
SQ5DTL Offline
Grzegorz
**

Liczba postów: 90
Dołączył: 28-09-2020
Post: #25
RE: Filtr BPF, gotowy moduł, kit, adaptacja?
SP9FKP - dziękuję bardzo, niebawem mam zamiar zrobić swój własny zestaw filtrów, tak drogą eksperymentu, nie będzie to nic nadzwyczajnego od tak dla nauki.

SP2JQR - świetny zestaw przydatnych informacji, bardzo dziękuję, pogłębię wiedzę w tym zakresie.

SP9BSL - tak zgadza się, przesadziłem z tym offsetem, nie potrzebnie ruszałem tą funkcję, teraz już wiem o co chodzi.

SP2GNB - miałem dziś w nocy dokładnie to samo, już miałem pisać w tej sprawie jak uruchomić ten program na PC. U mnie należało wymusić ręcznie z NanoVNA tryb DFU po czym wgrać "środkowe" oprogramowanie "DiSlord H" baudrate na 38400 i zadziałało, program zaczął ze mną współpracować, przeprowadziłem jeszcze kalibrację i mogłem działać.

A teraz na bieżąco:

Połączyłem filtry z resztą odbiornika, działa Wink coś tam słychać, pasma mogę przerzucać z syntezy. Jest drobny sukces z czego się bardzo cieszę. Z racji tego ,że mam założony już wątek dotyczący budowy odbiornika, nie będę tu wklejał filmu, zapraszam pod ten adres: Odbiornik Staś

Co do filtrów tak jak wspominałem, będę próbował również stworzyć coś własnego/prostego.

Dziękuję serdecznie za dotychczasowe odpowiedzi, są bardzo pomocne.

Pozdrawiam Grzegorz, 73!
11-11-2020 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Filtr BPF, gotowy moduł, kit, adaptacja? - SQ5DTL - 11-11-2020 14:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości