Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata
SP6FRE Offline
Leszek
****

Liczba postów: 725
Dołączył: 20-09-2009
Post: #36
RE: Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata
Witam!

SP3SUZ - niestety, nie widzę Twojego imienia - a chciałbym pochylić się nad Twoimi ostatnimi twierdzeniami z troską bo widocznie albo ja i świat oficjalnej nauki odstajemy od współczesnej wiedzy albo Ty czerpiesz swoją wiedzę o akustyce z nieznanych mi źródeł. Oby nie były to te wykłady na youtube.

Upierając się niepotrzebnie, że fale akustycznie nie mają własności czysto mechanicznych a, że są przejawem elektromagnetyzmu drastycznie deprecjonujesz poziom dyskusji. Trudno oprzeć się wrażeniu, że być może jesteś ignorantem - co najmniej w tej sprawie. Ergo, trudno dyskutować z kimś tak dogmatycznym bo nasuwa się podejrzenie, że podobnie, bezkrytycznie, argumentujesz w innych wątkach co czyni dyskusję z góry niemożliwą.

Postulujesz zbudowanie odbiornika dla pełnego pasma fale elektromagnetycznych, od najwolniejszych do najszybszych, czy możesz podać przykład odbiornika drgań akustycznych bez przetwornika mechaniczno-elektrycznego jako anteny? Jak chcesz odbierać takie fale?

Jeśli, zamiast po ludzku przyznać się do błędu, nie podasz choć jednego wzoru lub twierdzenia na temat elektromagnetyczności fal akustycznych i będziesz się dalej upierał w swoim twierdzeniu to wnioskuję o przeniesieniu całego wątku do kosza jako mieszaniny nieracjonalnych przypuszczeń i sugestii.

Do tej pory nie zabierałem głosu w dyskusji przysłuchując się innym ale nie godzę się na takie dopasowanie rzeczywistości "do potrzeb" jakie zaprezentowałeś.

L.J.
27-10-2019 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata - SP6FRE - 27-10-2019 19:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości