Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata
SP3SUZ Offline
Zaawansowany użytkownik
****

Liczba postów: 479
Dołączył: 30-09-2013
Post: #27
RE: Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata
Ten jakoby byłz Kijowa, i tak też mówi. Co do drugiego i trzeciego dna,- nie sądzę żeby facet mający taką wiedzę musiał dorabiać w reklamie. Raczej sądzę że rzeczywiście coś nie cos wie bo jak wiadomo w ZSRR wszystko było do d* ale uniwersytety stały na poziomie i to wysokim. Moze rzeczywiście coś odkryli i TO jest akurat to co ujawnia. Problem leży w tym że MY jako zwykli ludzie jeszcze za mało wiemy żeby krytykować i za mało zeby mieć rzeczywisty realny poglad na sprawę. No bo CO WTEDY jeśli to prawda?? UFO istnieje , kręgi w zbozu same się nie robia i tak naprawdę gdyby ONI nas nie "lubili" to załatwili by nas raz a dobrze juz dawno. Pytanie powstaje dlaczego jest tak a nie inaczej czyli lataja w zasadzie są "z boku" i moze TU jest odpowiedź? Człowiek ma prawo szukać co nie?? A mnie to nurtuje bo chcę wiedzieć. A daleki jestem od łykania wszystkiego jak młody Pelikan. Jestem za stary i za cwany żeby mnie nabierać.
26-10-2019 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata - SP3SUZ - 26-10-2019 15:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości