Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata
SP3SUZ Offline
Zaawansowany użytkownik
****

Liczba postów: 479
Dołączył: 30-09-2013
Post: #16
RE: Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata
@SQ5KVS Według mnie istnieje jeszcze jeden rodzaj fal ale nie koniecznie radiowych w naszym rozumieniu które służą jako fale komunikacyjne a my jeszcze o nich nie wiemy. takie "coś" według mnie po prostu musi być bo inaczej gdyby były to klasyczne fale radiowe to byśmy jako Ziemianie o tym wiedzieli. Jak wiadomo człowiek składa sie z trzech poziomów. - ciało klasyczne , ciało witonowe i dusza. Pytanie w jaki sposób to wszystko jest połaczone i jak się np. wyższe cywilizacjie komunikują? Tzw. szaraki maja np. bardzo silnie rozwinety zmysł telepatii. No a my, może powoli dojdziemy co i jak.
Według mnie trzeba by zbudować analizator widma fal radiowych od najniższych Hz do najwyższych pasm aż do światła. Bo np pasmo 430 GHz ... ? Nic nie wiemy! Czy tam jest jakaś komunikacja ? czy jakieś inne istoty tego uzywaja czy nikt? według fizyki jest to podczerwień ale zawsze łaczność mozna tam realizować tylko trzeba opracować środki. Być może "pod naszym nosem" ktoś jeszcze sie tam ponad naszymi radiami komunikuje ? Nie wiemy tego bo prawie nikt poza uzytkownikami światłowodów nie uzywa tego zakresu. Owszem światłowody to jedno a tzw. eter??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2019 11:45 przez SP3SUZ.)
24-10-2019 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawa sprawa . Fizyk ądrowy o powstaniu Świata - SP3SUZ - 24-10-2019 11:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości