Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
SP4LVC Offline
Bogdan sk
*****

Liczba postów: 761
Dołączył: 10-07-2009
Post: #59
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
Panowie Jan SP3SFY zasłużył już naprawdę na dobre piwo. Niestety znalazł mój następny babol i tym razem już chyba poważny. No coż - jak to mówią człowiek jest tylko cżłowiekiem. Do ostatnio wyprodukowanej partii płytek band dekodera posłałem chińczykom niewłaściwe gerbery. Za dużo mam tych plików w kompie. Na szczęście problem nie ma dużego zasięgu, bo sprawdziłem, że w ostatniej dostawie było zrobionych tylko 5 tych PCB. Jan poprawił swoją, u mnie została jeszcze jedna sztuka, tak więc trzech kolegów nabyło ode mnie wadliwe płytki. W załączniku podsyłam foto płytki z prawidłowymi wyprowadzeniami napięć i masy złącza J1 - tak aby pasowało to do do złącza J2 na płytce LPF. Od góry ma być: GND, +12V +5V. Zamiany miejscami wymagają piny GND i +5V - będzie to wymagało dłubania w ścieżkach płytki ostrym narzędziem i zapewne lutownicą. Napięcie +12V w obu wypadkach (właściwa i niewłaściwa PCB) jest na odpowiednim złączu. Jan SP3FSY rozwiązał ten problem samodzielnie, ale wina jest ewidentnie moja dlatego jeżeli ktoś nie czuje się na siłach poradzić sobie z tym kłopotem jestem zobowiązany zamówić właściwą partię płytek banddekodera i nieodpłatnie wysłać kolegom. Proszę o info na PW wszystkich, którzy wyrażą chęć posiadania poprawionej wersji płytki - myślę, że 7 dni wystarczy. Chcę po prostu wiedzieć ile mam tych płytek zamówić, aby nie zostać z jakimś niepotrzebnym zapasem. Jeszcze raz przepraszam.


Załączone pliki Miniatury
İmage

Bogdan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2019 0:09 przez SP4LVC.)
22-11-2019 0:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy - SP4LVC - 22-11-2019 0:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości