Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
SP4LVC Offline
Bogdan sk
*****

Liczba postów: 761
Dołączył: 10-07-2009
Post: #43
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
Przetwornica Step down 24/12V już założona. Działa jak trzeba. Wrzucam jeszcze fotkę bez pokrywy od strony płytki LPF. Poprawiona wersja pokrywy nie posiada już otworów do przykręcania górnych tulejek płytki LPF. Trzyma się ona wystarczająco mocno na tulejkach dolnych, przykręcanych do bocznej krawędzi podstawy obudowy. Połączenia koncentryczne w ciągu sygnału mocy robiłem wtykami SMA i kablem RG58, ale myślę, że RG174 też zdałby egzamin. U mnie RG174 jest założony jedynie na doprowadzenie sygnału z gniazda UC1 TRX do wejścia płytki wzmacniacza mocy. Tam idzie tylko kilkanaście watów, więc spokojnie starcza, a przy tym jest cieńszy i bardziej elastyczny niż RG58, który dałem trochę jakby na ,,wyrost" w pozostałej części połączeń. Z drugiej strony wolałem dmuchać na zimne, bo tam idzie w końcu 200W, a czasem ciut więcej. Jakby coś było niejasne to piszcie na PW lub mailowo. Mam mnóstwo zdjęć z budowy, które mogę udostępnić i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.


Załączone pliki Miniatury
İmage İmage

Bogdan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2020 22:11 przez SP4LVC.)
20-09-2019 1:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy - SP4LVC - 20-09-2019 1:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości