Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
SP4LVC Offline
Bogdan sk
*****

Liczba postów: 761
Dołączył: 10-07-2009
Post: #20
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
Tu pliki PDF 3D obudowy do przejrzenia: https://drive.google.com/open?id=1UKCT11...EaSSRkjqQb https://drive.google.com/open?id=1ELylvO...VEj-SH92eP
Nie mogłem wrzucić ich jako załączników do postu, bo każdy ma ponad 6 Mb wielkości. Na płycie czołowej będą jeszcze 2 diody LED - czerwono-zielona do sygnalizacji TX/RX i i czerwona do sygnalizacji zadziałania układu PROTECT. Ich lokalizacja jeszcze do ustalenia. Stopki przednie są blisko siebie i trochę dziwnie to wygląda, ale p. projektant mówi, że nie da się ich przesunąć bardziej na zewnątrz ze względu na komponenty wewnętrzne, których lokalizacja utrudnia mocowanie stopek w innych miejscach. Jakby co - to jest właśnie moment na sugestie z Waszej strony.

Edit - 18.03.2019 - Pan projektant dał się przekonać i stopki będą jednak rozsunięte. Robimy podłogę z grubszej blachy, fazujemy otwory i przykręcamy stopki do podłogi śrubkami z łbem stożkowym. Okazało się, że ze względów ekonomicznych przyjął wykonanie całości obudowy z jednej grubości blachy aluminiowej 1,5 mm. Ja mu napisałem, że jak się postawi Husarka i wzmacniacz obok siebie (a tak ma być) to będzie wyglądało mało estetycznie przy takiej dysproporcji w rozstawie mocowania stopek. Napisałem również, że nie ma chyba nic gorszego jak późniejsze, codzienne oglądanie spapranych owoców projektu ze świadomością, że można było wydać 10-20 zł więcej by wszystko było jak potrzeba. Dał się w końcu przekonać. Czekamy na nowy projekt po liftingu.

Bogdan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2019 12:24 przez SP4LVC.)
18-03-2019 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy - SP4LVC - 18-03-2019 12:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości