Ankieta: Jaki system operacyjnym preferujesz
Ankieta jest zamknięta.
Windows 60.78% 31 60.78%
Linux 31.37% 16 31.37%
MAC/OS 7.84% 4 7.84%
Inny 0% 0 0%
Razem 51 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programowanie ARM, nauka, środowiska programistyczne IDE
BUBAMUBA Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 25
Dołączył: 15-03-2016
Post: #168
RE: Programowanie ARM, nauka, środowiska programistyczne IDE
Witam

Jak napisałem przy udostępnionych plikach, ostatnio mam problem z mała ilością czasu temu nie ułożyłem z tego zgrabnej paczki ale wrzuciłem kod w takiej postaci jaką aktualnie miałem pod ręką. To nie było żadne demo gotowe do uruchomienia. Bardziej mi zależało pokazać po prostu sposób inicjalizacji LTDC. Miałem się zająć przygotowaniem dema później ale widzę że już sami sobie z tym poradziliście. Przy okazji znaleźliście kilka błędów w ustawieniach RAMu (co dziwne mi z takimi ustawieniami działa) oraz z ustawieniami pinów.

Co do EmBitza/EmBlock rozumiem że uzgodniliście że będziecie używać tego środowiska niestety z tego co widzę nie jest ono jednak pozbawione wad z różnych innych gotowych środowisk (np czegoś jeszcze nie obsługują) dlatego ja wole zostać przy "czystym eclipsie" jednak na przyszłość będę wstawiał tu cały wyeksportowany projekt z makefilem a nie kawałki plików, i raczej będziecie w stanie zaimportować to do EMBitza.

Teraz sam postaram się złożyć czysty projekt od "zera" i zobaczę co ominąłem oraz uwzględnię znalezione przez was błędy.
22-08-2016 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programowanie ARM, nauka, środowiska programistyczne IDE - BUBAMUBA - 22-08-2016 15:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości