Ankieta: Jaki system operacyjnym preferujesz
Ankieta jest zamknięta.
Windows 60.78% 31 60.78%
Linux 31.37% 16 31.37%
MAC/OS 7.84% 4 7.84%
Inny 0% 0 0%
Razem 51 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programowanie ARM, nauka, środowiska programistyczne IDE
SP6IFN Offline
Ryszard
****

Liczba postów: 455
Dołączył: 23-03-2010
Post: #36
RE: Programowanie ARM, nauka, środowiska programistyczne IDE
W całej rozciągłości przychylam się do tego co napisał Piotr. Jak na razie jestem najsłabszym ogniwem w tym przedsięwzięciu, ale odpowiadając na to co napisał Piotr
Cytat:Raczej nie dla tych co nie wiedzą jaka jest różnica między "a=b" a "a==b".
odpowiadam: wiem co to są OPERATORY, do czego służą i jak się pośród nich poruszać. A jeśli czegoś do tej pory nie spamiętałem, to mam odpowiednie podręczniki i mogę do nich w każdej chwili zaglądnąć. Ponadto okazało się, że z Robertem SQ6DGT znam się osobiście i nawet pomieszkujemy w sąsiednich dzielnicach. Tak więc jestem dobrej myśli, bo będę miał możliwość otrzymania niezbędnej pomocy w razie pilnej potrzeby. Oceniając sam siebie dodam że bawiłem się Arduino, a obecnie przesiadłem się na czysty język "C" i czegoś tam już się nauczyłem, powinienem więc za Wami nadążyć. Zdaję sobie jednak sprawę że pisanie oprogramowania opierającego się na "prawdzie i fałszu" to spore wyzwanie, i że bez znajomości architektury procesora jest to praktycznie niemożliwe. Do tego doszedłem dotychczasową samodzielną nauką, którą pragnę nadal kontynuować z Waszą Panowie pomocą, bo to jest niepowtarzalna okazja, nie można jej zmarnować.
Jak do tej pory, jedynie ja odważyłem się tu coś napisać jako ten najsłabszy, ale zauważyłem po ankiecie na wstępie wątku, że skrytoczytaczy jest więcej, apeluję więc by inni początkujący też się dołączyli do kursu, będzie nam wszystkim raźniej.
Rysio!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2016 21:50 przez SP6IFN.)
01-07-2016 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programowanie ARM, nauka, środowiska programistyczne IDE - SP6IFN - 01-07-2016 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości