Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tranciever Тюльпан-DSP
SQ8MVY Offline
Paweł
****

Liczba postów: 724
Dołączył: 30-07-2011
Post: #160
RE: Tranciever Тюльпан-DSP
Witam,

Adamie, ja to mam na razie zrobione po partyzancku jak widać na zdjęciu.

Przeciąłem ścieżki przy samych padach 1 i 3 złącza i skrosowałem na krzyż, tzn. pad 1 połączyłem ze ścieżką dla pada 3 i pad 3 połączyłem ze ścieżką dla pada 1. Numerowanie patrząc na zdjęcie od lewej strony

Dzięki Waldku, szkoda tylko, że tej informacji nie ma w temacie sterownika na rosyjskim forum, tylko zamieszczona jest w temacie TRX-a Tulipan, a tam przyznam się bez bicia, nie szukałem. USB jeszcze nie podpiąłem u siebie ,więc nie mam jak sprawdzić. Zresztą w menu sterownika trzeba chyba włączyć obsługę CAT, a ja się do menu na razie nie mogę dostać.

Przy okazji jak ktoś będzie miał podobny problem z działaniem, a raczej niedziałaniem klawiszy dotykowych i go rozwiązał niech się odezwie.
Sprawdziłem już wszystko, pamięci ram (podmieniałem), pamięć Fram FM25v02-G teraz zamieniona na FM25W256-G, połączenia między STM a resztą i wszystko jest ok.
Na wszystkich softach które znalazłem jest identyczne zachowanie. Wysłałem zapytanie w tej sprawie do autora, zobaczę co odpowie. Klawiatura sprzętowa działa, ale nie wiem, czy cała, bo testowałem podpinając rezystory bezpośrednio do złącza. Enkoderów jeszcze nie podpinałem, bo ich nie mam, a DSP jest w trakcie składania.
Problem pokazałem na filmiku





Załączone pliki Miniatury
İmage

73 Paweł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2015 19:22 przez SQ8MVY.)
24-06-2015 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tranciever Тюльпан-DSP - SQ8MVY - 24-06-2015 17:31
Transceiver Тulip - EA7HOG - 27-06-2016, 19:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości