Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję nadajnika AM/SSB na fale średnie i długie
SP5TAA Offline
Witek
****

Liczba postów: 284
Dołączył: 24-03-2009
Post: #4
RE: Poszukuję nadajnika AM/SSB na fale średnie i długie
Czytając twoje posty to powiem otwarcie ,,włos mi sie na głowie jeży"...mówisz, ze jesteś członkiem klubu, więc czy w twoim klubie nikt ci nie powiedział, ze aby nadawać trzeba najpierw mieć do tego prawo przez uzyskanie licencji nadawcy, poza tym częstotliwości, o których mówisz to nie są zakresy fal radiowych gdzie pracują krótkofalowcy( a może u was wszyscy tak zaczynali)...chyba ze masz zamiar być źródłem zakłóceń, z którymi coraz częściej borykają się koledzy radioamatorzy...mówisz,ze na FM`ie boisz się nadawać, a co na innych mniejszy strach?????.....a gdy na średnich zacznie być ryzykownie? to co poprosisz o nadajnik na KF?????
Ja powiem otwarcie: ja jestem krótkofalowcem i na pewno nie przyłożę reki do twoich pomysłów abyś mógł tworzyć zakłócenia na pasmach, nawet tam gdzie ,,mniejszy strach"....
Moja rada jest taka abyś najpierw przynajmniej trochę zapoznał sie dobrymi zasadami zabawy z radiem, popracował trochę pod okiem doświadczonych kolegów a dopiero później zaczął myśleć o budowie nadajników...jeśli to ci się podoba to życzę powodzenia a jesli ci się kiedyś znudzi, to mam nadzieję, że nie bedziesz źródłem problemów dla innych radioamatorów...

Witek SP5TAA
13-10-2013 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Poszukuję nadajnika AM/SSB na fale średnie i długie - SP5TAA - 13-10-2013 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości