Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heniek - czyli prosty DDS z grafiką
SP4EJT Offline
Marcin
****

Liczba postów: 340
Dołączył: 06-05-2011
Post: #10
RE: Heniek - czyli prosty DDS z grafiką
Po pierwsze ... gratulacje ! Swego czasu kochałem się w takich konstrukcjach i marzyłem żeby umieć je zrobić.
(10-09-2013 1:07)SP9MRN napisał(a):  ... Okazało się, że parę dni, to za mało ;-)
no i siedzę po nocach, żeby wstydu nie było
to chyba spotyka każdego, próbującego zrobić podobne urządzenia - miałem to samo - żałuję tylko że nie mogę pozwolić sobie na siedzenie po nocach ... nie starczyłoby mi sił na "walkę" z dwoma małymi córeczkami.
(10-09-2013 1:07)SP9MRN napisał(a):  Mnie chodzi po głowie taki mały zółto niebieski OLED 0,96'' 128x64 - niestety jeszcze nie przyszedł - pomimo małych rozmiarów jest nieźle czytelny.
Masz już jakieś biblioteki do tego ??? Jeśli nie, mam (chyba dobry) początek biblioteki - kiedyś kupiłem taki wyświetlacz z Maritexu dla zabawy i działał dopóki go nie upaliłem przez nieuwagę, potem kupiłem 4,3cala i cała moc przerobowa poszła w kierunku dużego wyświetlacza, a przestałem rozwijać bibliotekę na ten mały. Mogę Ci skopiować coś w prezencie żebyś nie musiał całkiem od początku pisać....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2013 21:24 przez SP4EJT.)
14-09-2013 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Heniek - czyli prosty DDS z grafiką - SP4EJT - 14-09-2013 21:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości