Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zjazd Techniczny SP Burzenin 2013
3Z6AEF Offline
Waldek
***

Liczba postów: 237
Dołączył: 27-06-2009
Post: #13
RE: Zjazd Techniczny SP Burzenin 2013
Witam Kolegów!

Trochę z opóźnieniem, bo miałem nieaktualny link do Forum po ostatnich zmianach i problemy z dostępem do aktualizacji plików na stronie Zjazdu Technicznego SP ...

Jako jeden ze "sprawców zamieszania" związanych ze spotkaniem w Burzeninie i konkursem PUK-2013 - w końcu pozmieniałem teksty na stronie zjazdowej oraz pliki pdf z Regulaminem i Zgłoszeniem. Chciałem także umieścić je tutaj, ale nie widzę klawisza Dodaj plik w tym wątku.. (why?)

Zapraszamy do Burzenina wszystkich - wytrawnych konstruktorów, poważnych projektantów, zwykłych grzebaczy oraz kolekcjonerów PCB i marzycieli ;-) czyli wszystkich entuzjastów radiotechniki, technik pomiarowych i elektroniki w krótkofalarskich (i nie tylko!) zastosowaniach.

Przyjedź do Burzenina! Wcale nie musisz brać udziału w konkursie PUK-2013 (choć gorąco zachęcam!). W tym roku przewidziano specjalne nagrody da najciekawszych prac pokazywanych poza konkursem, a także nagrody i wyróżnienia dla prelegentów i prowadzących pokazy oraz wykłady - po prostu sponsorzy okazali się hojniejsi, niż w ubiegłym roku :-))

Do zobaczenia w Burzeninie na DRUGIM Zjeździe Technicznym SP!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 16:56 przez 3Z6AEF.)
30-07-2013 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zjazd Techniczny SP Burzenin 2013 - 3Z6AEF - 30-07-2013 16:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości