Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piligrim SMD z DW_Radio [ dziennik budowy ]
SP2QCA Offline
Artur
****

Liczba postów: 341
Dołączył: 22-06-2009
Post: #10
RE: Piligrim SMD z DW_Radio [ dziennik budowy ]
Koledzy,

Swoją wypowiedź opierałem na znajomości LPF które posiadam i tam nie ma rozmiaru T50 - co prawda żadne z nich nie jest na 10W, dlatego właśnie napisałem słowa "chyba".
Fabrycznego radia już nie posiadam żeby sobie obejrzeć w środku - miałem kiedyś jedno ale sprzedałem i pieniądze wysłałem małemu dziecku,
które urodziło się z retinopatią wcześniaczą. Obcemu dziecku oczywiście.


To "narażanie na koszty" kolegi Andrzeja to nieprawda. Na PW napisałem mu od razu (czyli wczoraj) że za darmo wyślę mu rdzenie większe. Andrzej może potwierdzić.


Kilku kolegom także na tym forum wysyłałem części (rdzenie, nowe mieszacze ADE1). Taurusa (którego dostroiłem bardzo dobrze NWT7 i ustabilizowałem VFO, w ładnej obudowie a nie jakiś złom) wysłałem do domu dziecka.
Jednemu koledze proponowałem za darmo scalaki do syntezy CDG2000 - nie skorzystał. Nie proponowałem wszystkim bo to nie jest łatwy układ.

Więc darujcie sobie koledzy to "zaistnienie na forum " - po prostu pomagam i tyle. Bezintersownie.
Poza tym, skoro ostatnie 4 moje wpisy były:

wczoraj
27-03-2013
21-03-2013
22-02-2013

czyli 4 razy na 3 miesiące - To o jakim "zaistnieniu" Janusz piszesz?
Janusz, ja istnieję i spełniam się w "realu", nie na forum. Właśnie wygaszam działalność krótkofalarską i pozbywam się sprzętu. To rzekome "zaistnienie" nie miałoby sensu, bo krótkofalarstwo przechodzi w stan głębokiego uśpienia na - na dłuższy czas.


Adam: "Nie znam rdzenia o rozmiarze T86, co to takiego ???" w zabawnie dziecinny sposób czepiasz się literówki, sens mojej wypowiedzi
był przecież taki " T50 to cbyba za mało, proponuję T68" - czyli o rozmiar większy na te 10W.
A że czepiasz się nie bezpodstawnie to jak rozumiem chodzi o jasną odpowiedź o akcję płytkową, dlaczego nie można jej robić.
Nie będę powtarzał swoich argumentów, może łatwiej będzie jak zacytuję stare powiedzenie:

"Nie można z gęby d__y robić".

Ja ją stosuję. I mimo coraz dziwniejszych czasów i obniżających się norm moralnych - oczekuję od innych. Administratora tego forum także.
O czymś takim jak ham-spirit nie będę wspominał.

73! Artur sp2qca
16-05-2013 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Piligrim SMD z DW_Radio [ dziennik budowy ] - SP2QCA - 16-05-2013 16:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości