Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
KLIMA Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 194
Dołączył: 15-09-2010
Post: #32
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
Nie chciałbym się wymądrzać, ale faktycznie trochę mało konstruktywna krytyka się tu pojawia, żeby nie rzec, że "krytykanctwo". Pytanie jest jedno - czy jest jakaś lepsza, podobna impreza, na którą można pojechać zamiast do Burzenina?
Jestem zupełnie "z zewnątrz" i z mojego punktu widzenia wygląda na to, że wiele osób narzeka, że tematyka nieciekawa, choć nie rwą się, żeby samemu coś zaprezentować.
Teraz akurat znalazł się ktoś obrotny, który chce (być może głównie z przemożnej chęci zysku, charakterystycznej dla krwiożerczego kapitalisty) opowiadać o jakimś systemie.
Ale kto broni innym opowiedzieć o uruchamianiu TRX QRP z jakiegoś kitu? Albo zrobić prezentację o WSPR? A może zaprezentować jakiś swój projekt? A może wystąpienie w stylu "Antek z AVT - dlaczego jest tak beznadziejny? Analiza błędów projektowych"?

Jak myślicie, ile będzie zgłoszeń na konkurs PUK?

Trzeba niestety zdać sobie sprawę z tego, że w Polsce jest mało krótkofalowców, jeszcze mniej spośród nich buduje coś swojego. A jeszcze mniej osób chce (albo ma czas) o tym opowiadać. Trzeba zrobić prezentację, pojechać, wygłosić, narazić się na krytykę (zawsze znajdzie się ktoś, komu się nic nie podoba).

Być może jest coś, o czym nie wiem, może organizatorzy odrzucają propozycje prezentacji, które nie są po ich myśli?

A teraz prywata:
Czy można po prostu wpaść na kilka godzinek bez rejestracji?
23-08-2012 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP - KLIMA - 23-08-2012 22:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości