Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
SP3SWJ Offline
Jarek
****

Liczba postów: 653
Dołączył: 20-03-2010
Post: #22
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
(22-08-2012 14:58)SP4HKQ napisał(a):  .... Ja tam gdzie mnie nie chcą się nie pcham. ....


... tak żartem ... "Jasiu lubisz pomidorową???? .... - NIE .... --- Jasiu a jadłeś już pomidorową ??? .... NIE .....

:-)


Chłopie daj spokój... znowu jakieś żale publiczne do mnie uprawiasz... oceniasz marudzisz... krytykujesz ... zazdrościsz..


Ja się sam nie zachwycam swoimi potencjalnymi dokonaniami ... ale z przyjemnością oczywiście czytam emaile z podziękowaniami... i ich sam do siebie nie pisze... ... a ty ciagle popadasz w samozachwyt nad swoja merytorycznoscią .....

eeeech .... i znowu jakieś żale wylewasz ...


Chyba naprawdę TY będziesz dla mnie wystarczającym powodem by przestać odwiedzać to prywatne forum ... szkoda mi czasu na czytanie twoich zaczepek... mam dużo ciekawszych zajęć....



(22-08-2012 14:58)SP4HKQ napisał(a):  Jarku to prawda nikt mnie o zdanie nie pytał i do współorganizowania nie zapraszał. ....


i to twoje zdanie oznacza że nie czytałeś chyba otwartego zaproszenia do wszystkich HAMsów....


cóż nikt w pas się przed tobą nie będzie kłaniał i nie będzie pełzał prosząc byś łaskawie coś zrobił...


... jak ot mówi moja 8 letnia córka :

" ...żal...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2012 16:42 przez SP3SWJ.)
22-08-2012 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP - SP3SWJ - 22-08-2012 16:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości