Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
SP3RAF Offline
Robert
***

Liczba postów: 111
Dołączył: 02-07-2009
Post: #7
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
Szkoda, że zabraknie na Zjeździe właśnie Was. Adam, Zdzisław, moglibyście bardzo dużo ciekawych, mądrych i pożytecznych rzeczy przedstawić szerokiemu gronu Kolegów. No ale, skoro taka jest Wasza decyzja, to wypada ją uszanować. Zdzisław, myślę że formuła Zjazdu nie ograniczy się jedynie do tego co napisałeś. Wówczas sam byłbym bardzo rozczarowany. Osobiście Zjazd traktuję jako (w pewnym sensie, bo dopuszczam słuszne skądinąd wyjście poza tematykę wyłącznie QRP) kontynuację Warsztatów QRP. To były piękne imprezy, na których bywałem przez ostatnie cztery lata. Postaram się być znowu. Co się zaś tyczy przepustek, to chyba chodzi jedynie o miejsca parkingowe dla samochodów na terenie ośrodka. Jak wiadomo, nawet największy teren nie jest z gumy i może pomieścić jedynie ograniczoną liczbę pojazdów. Rozumiem, że decyduje kolejność zgłoszeń i ci którzy nie "załapią" się przepustkę, będą musieli parkować poza bramą ośrodka. Widocznie organizatorzy spodziewają się sporej frekwencji. Nawet by mi przez myśl nie przeszło, że ktoś może być tu faworyzowany lub dyskryminowany czy stygmatyzowany jakimiś biletami wjazdu. Raczej wszyscy są jak najbardziej mile widziani. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Tutejsze Forum skupia bardzo dużą rzeszę krótkofalowców i sympatyków naszego pięknego hobby. Zaawansowanych konstruktorów, początkujących i tych co się interesują, ale jedynie "kibicują" osiągnięciom technicznym innych. To prawda, że organizatorzy Zjazdu Technicznego mogli zamieścić tu stosowną informację. Szkoda że tego nie zrobili. Nie mi oceniać, czemu tak się nie stało. Nie znam się na "polityce" i mało mnie ona interesuje. Jest mi po drodze z każdym, choć odrobinę sympatycznym człowiekiem, który podobnie jak ja, znajduje przyjemność w krótkofalarstwie i radiotechnice. Właśnie dlatego jestem członkiem tego Forum, a przy okazji wybieram się na Zjazd.

Z radiowym pozdrowieniem,
Robert SP3RAF
20-08-2012 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP - SP3RAF - 20-08-2012 22:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości