Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiertara do płyteczek drukowanych z dyskonta (Lidl)
SP3SWJ Offline
Jarek
****

Liczba postów: 653
Dołączył: 20-03-2010
Post: #18
RE: Wiertara do płyteczek drukowanych z dyskonta (Lidl)
İmage

Pokazywany przez SQ8Z "narządź" o nazwie FERM to jest klon jednego z modeli DREMEL. - Ja taki od kilku lat mam w moim małym CNC zwanym "drewniakiem"

İmage

najlepiej było by robić czy nawet wiercić płytki takim CNC ... ale ja je budowałem do cięcia plastiku... http://www.ottop.republika.pl/pcb_gc.shtml

Większość tych modeli "szlifierkowiertarek" ma podobnie mocowaną główkę... także jak zrobimy jeden dobry STATYW ( lub zaadoptujemy) to inne modele będą pasowały.

Ten egzemplarz z LIDL fajny do modelarstwa... ale jednek te wieksze modele z linków SQ8Z i ich 135 W swoje robią...

Mam tez taki sprytny SKILL z "wężykiem" - to dla tych co im za ciężki...

Przydatnośc w naszym warsztacie jest naprawdę duża... i moc też niezła... potrzebowałem przepiłować śrubę M16... minitarczka wielkości złotówki... i śruba przecięta... ale co prawda dwie tarczki zużyłem...



mam też taki uniwersalny statyw do tej rodziny szlifierek..

İmage İmage

ale "boczną stabilność" mógłby mieć lepszą (jeśli myślimy o "diamentowych" wiertłach...

poza tym fajny... bo pasuje do każdej ( prawie) szlifierki...
dolny otworek do tych nakrętek... a w pionie taka "rynna" montażowa

nazywa sie to Wolfcraft B3407 Universal Drill Stand for Mini Drills
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2012 22:34 przez SP3SWJ.)
30-01-2012 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wiertara do płyteczek drukowanych z dyskonta (Lidl) - SP3SWJ - 30-01-2012 22:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości