Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiertara do płyteczek drukowanych z dyskonta (Lidl)
SP6IFN Offline
Ryszard
****

Liczba postów: 455
Dołączył: 23-03-2010
Post: #13
RE: Wiertara do płyteczek drukowanych z dyskonta (Lidl)
Ano, sama prawda Krzysztofie.......co prawda nie wywierciłem miliona otworów, ale z półtora ? kto wie, nie liczyłem. Od 30 lat używam wiertareczki którą sam sobie wytoczyłem, zrobiłem, łącznie z uchwytem na wiertełka, jest wolnoobrotowa bo napędzana silniczkiem z magnetofonu kasetowego. Jak to w eksploatacji......ciągnie już drugi silnik, bo poprzednik się "zarżnął". Ale nadal działa....o dziwo, stąd moje wiercenie z tzw. ręki wiertełkami najtańszymi. Do "mojego wykształcenia" jak mawiał mój ojciec, wystarcza.
Teraz do SQ6ADE.......faktycznie nie czytałem manuala, bo coś mi się za długo ściągał i przerwałem tą operację. Natomiast w piątek jak wspomniałem miałem to-to cudo w rękach, bo właśnie sq6vy kupił i przyniósł się pochwalić. Ale PRZYSIĘGAM nie było tam innych przejściówek do uchwytu, jedynie tenże jeden 3,2mm w oryginale na narzędziu, ale za to cała masa kamieni i tarcz szlifierskich, małych co prawda, średnicy jakieś 30mm. Jakieś tarczki do cięcia etc...
Nie mówię cobyś nie kupował. Chcieć to mieć......wola Pana. Tylko mnie się osobiście to narzędzie nie widzi jako wiertareczka do PCB. Zobaczysz (jak piszesz), ocenisz, podejmiesz decyzję!
Kurcze, wiele razy słyszę na przemienniku lokalnym ten znak, czytam żartobliwe opisy, może też źle skojarzyłem znak, ale twarzy NIE KOJARZĘ! choć z Wrocławia.
Rysio!
30-01-2012 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wiertara do płyteczek drukowanych z dyskonta (Lidl) - SP6IFN - 30-01-2012 14:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości