Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4
SP4EJT Offline
Marcin
****

Liczba postów: 340
Dołączył: 06-05-2011
Post: #174
RE: Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4
[undefined=undefined]Andrzej SP3GTG napisał, że nadal w plikach są te błędy o których napisałem ... to prawda, gdyż załączony plik "nowy.zip" dotyczy wcześniejszego mojego posta, czyli tego nad pierwszą linią poziomą. Ja tych linii nie wstawiam - robi to forum. Niestety nie mogę edytować posta - dowód : İmage
... żeby to poprawić ktoś musiałby "naprawić" forum. Zauważyłem już dawno (co tez sygnalizowałem) że gdy się pisze posta po swoim poście (np. wczorajszym) to doklejany jest do poprzedniego, rozdziela te dwa posty tylko czarna pozioma linia... i ... Uwaga! ... znika możliwość edycji (może jest ale nie wiem gdzie). Wygląda na to że załącznik który tyczy się treści na górze posta zostanie na samym dole, bo ja nie mam możliwości poprawienia.[/undefined]

EDIT:
Kolejny błąd forum ... powyższy tekst chciałem umieścić w innym kolorze lub pochyłą czcionką. Zamiast znaczników kursywy (pochylenia) forum zapodało napisy undefined=undefined ... ALE ... przynajmniej odkryłem przypadkiem jak zmusić forum do tego by umieściło moją wypowiedź jako osobnego posta Smile i jest możliwość edycji tego ostatniego.

Zatem zgłaszam BUG'a Big Grin niech ktoś to usprawni jeśli łaska
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2012 15:59 przez SP4EJT.)
15-11-2012 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4 - SP4EJT - 15-11-2012 15:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości