Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4
SP5IWI Offline
Janek
*

Liczba postów: 32
Dołączył: 01-02-2009
Post: #153
RE: Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4
(11-05-2012 12:58)SP4EJT napisał(a):  poniżej program-gotowiec, który zawiera zmiany o których napisałem w powyższym poście.
Jeszcze nie przetestowałem, postaram się zrobić to wieczorem, ale może np. Janek SP5IWI wypróbuje Wink

Następnym krokiem będzie przygotowanie portu SPI Atmegi do pracy z naszym programem:
funkcję wysyłającą bajt do DDSa zamienimy na kod który wyśle bajt przez SPI...

Padł mi dysk i trochę mi zeszło na walce z kompem,jakoś nie mogę wrócić z AVRSTUDIO do stanu przed awarią mimo że wgrałem wszystko tak jak było wcześniej.Przetestowałem ostatnią wersję Marcina i działa OK.Testowałem też wersję Adama SP5FCS kompiluje się OK ale po wgraniu programu sterowanie syntezą jest jakieś dziwne,nie ma powtarzalności przy zmianie częstotliwości DDSa,nie zmienia się zgodnie z zaznaczonym krokiem,może to jest spowodowane tym że moja płyta EVB też się troszkę zbuntowała i nie mogę zainstalować programatora STK500v2 a może co innego.Jak znajdę trochę czasu to prześledzę listingi programu Adama to może wypatrzę jakąś niezgodność z moimi ustawieniami
19-05-2012 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4 - SP5IWI - 19-05-2012 22:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości