Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4
SP4EJT Offline
Marcin
****

Liczba postów: 340
Dołączył: 06-05-2011
Post: #116
RE: Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4
(19-02-2012 20:41)SP3SWJ napisał(a):  Jeśli tylko bym miał czas - z chęcią bym poprowadził podobny wątek - konkurencyjny - ale brak czasu... :-(
Cool wszyscy wiemy że nikt nie ma czasu, ja też nie mam Smile
Ale dla chcącego nic trudnego poświęcić np. godzinkę snu Tongue
... przydałby się wątek Bascoma - właśnie dla tych co chcą szybko osiągnąć cel.

Teraz najważniejsza sprawa: nie ważne czy uczymy się języka prostego czy skomplikowanego ... ważne byśmy mieli nauczyciela !
Jeśli nikt tych nieprzekonanych ludzi nie chce uczyć to inaczej się nie podejmą nauki bo droga w samotności bywa długa i kręta . Myślę że to jest odpowiedź dlaczego nie podjęli nauki BASCOMA.
Sam potrzebowałem pomocy i siegałem do internetu niestety opracowania na które trafiałem początkowo, były jakieś "za trudne" - po prostu nie tłumaczyły "od początku" tylko od "pewngo stopnia zaawansowania" ... niewysokiego stopnia ale jednak zbyt dużego dla kompletnego laika w dziedzinie mikrokontrolerów i programowania. Długo trzeba błądzić by trafić na strony, które dadzą nam odpowiedzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2012 22:31 przez SP4EJT.)
19-02-2012 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programowanie w języku C w środowisku AVR Studio4 - SP4EJT - 19-02-2012 22:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości