Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knaan - moje urządzenie wolnej energii
SQ9JXT Offline
Tomek
****

Liczba postów: 493
Dołączył: 05-04-2011
Post: #36
RE: Knaan - moje urządzenie wolnej energii
(27-01-2012 19:00)SQ1FTB napisał(a):  Czasami tzw. "współczesna nauka" bywa sprzeczna z różnymi odkryciami. Najlepszym przykładem jest tzw. pędnik Łągiewki z Kowar.
Pamiętam wywody różnej maści uczonych w TV, że urządzenie jest nie tylko sprzeczne z logiką, ale również z obowiązującymi prawami fizyki.

E, tam....pędnik Lucjana nie działa sprzecznie z logiką ani z zasadami fizyki. Pamiętam ten wynalazek od początku i od zawsze działał tak samo (tj., ponad 10lat jak został opublikowany w necie).
Pędnik działa zgodnie z prawami fizyki (co było wielokrotnie podkreślane), a co najwyżej niektóre z praw które wykorzystuje nie są obecnie należycie opisane aparatem matematycznym. Bez przesady, przekazywanie energii z ciała na ciało to nie są jakieś nowe zasady. Po prostu nie wszystko w tej materii do dzisiaj zostało dokładnie opisane. Pędnik działa i nie ma co do tego wątpliwości natomiast obecnie pracuje się nad zbudowaniem sprawnego aparatu matematycznego aby móc to obliczać do różnych zastosowań (prace nad modelem matematycznym).


(28-01-2012 16:30)SQ8NZD napisał(a):  Ale wywołałem zamiesznie hihihihihihihihih..........................

OK. Mam zamiar zbudować te drugie urządzenie. Bo one jest bardziej realne do wykonania.

No i później uruchomisz to 1 raz i będzie to działać w nieskończoność nie pobierając ni wata energii?

Nie mogę pojąć jak można w taką niedorzeczność uwierzyćSmile
Jak to możliwe, że do dziś dnia, żaden producent na świecie czegoś takiego nie wyrabia seryjnie. Przecież to genialnie proste. Wykonać i sprzedawać i zarabiać!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2012 13:31 przez SQ9JXT.)
30-01-2012 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Knaan - moje urządzenie wolnej energii - SQ9JXT - 30-01-2012 13:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości