Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki program do pisania i programowania PIC24Fxxxxxx
SP4EJT Offline
Marcin
****

Liczba postów: 340
Dołączył: 06-05-2011
Post: #7
RE: Jaki program do pisania i programowania PIC24Fxxxxxx
Super sprawa, ale na razie zrezygnuję z DSP bo, z tego co widzę, płytka nie za bardzo nadaje się do rozbudowy, np. podłączenie LCD, syntezy , itd ... na razie chcę zaprojektować swój "kompjuter" do obsługi radia, co pewnie potrwa długo i na 100% zaprezentuję go kiedyś tutaj. Na razie chcę opracować mój pomysł syntezy do końca na ATMEGA32 i 2x AD9951, żeby się pochwalić na forum, że ja też umiem coś, hehe. Wracając do tematu ... Doszedłem do wniosku że potrzebna mi płytka z prockiem i np. goldpinami wyprowadzonymi z wszystkich wyjść/wejść, wiadomo po co ... żeby experymentować. Poza tym nie wiem jak miałbym się zabrać do nauki obsługi DSP - pewnie mało jest materiałów na ten temat i to by mnie zniechęciło. Niemniej jednak (kurde jak to się pisze Smile ) myślę że wrócą mi chęci do DSP. Nie chcę też łapać wszystkich srok za ogon bo to grozi bałaganem na moim biurku jak i w głowie Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2011 12:33 przez SP4EJT.)
24-10-2011 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki program do pisania i programowania PIC24Fxxxxxx - SP4EJT - 24-10-2011 12:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości