Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o waszą opinię.
SP9FKP Offline
Piotr
*****

Liczba postów: 1,253
Dołączył: 28-06-2009
Post: #17
RE: Pytanie o waszą opinię.
Jurek!
Z całym szacunkiem ale nie mogę uwierzyć własnym oczom. Czytam Twój wątek i nie mogę zrozumieć o co Ci chodzi. Zapytałeś forumowiczów o ich opinię przedstawiając własną na początek, odpisali podając argumenty a Ty wątpisz w ich rzetelność. I to na podstawie pomiaru "przyrządem" który zapewne jest testerem elementów z Alicośtam i z przyrządami nie ma nic wspólnego. Bo to, że wykazał diodę przykładowo może wynikać z błędu w modelu tranzystora germanowego. I to nie jest prawda, że „nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera”. Wielu inżynierów poświęciło wykształceniu znaczną część swego życia po to właśnie by rozumnie podchodzić do rozwiązywania problemów. Nie "na nosa", nie "na czuja" ale na bazie wiedzy i z pomocą przyrządów. I to co się komuś zdaje nie ma tu nic do rzeczy a negowanie tego jest po prostu nie na miejscu.
Od jakiegoś czasu nie czytam codziennie wszystkiego "jak leci" na Forum i oczekuję, że czegoś nowego się dowiem, pomogę radą lub po prostu zobaczę co aktualnie "jest modne". To może następnym razem odwróć kolejność, najpierw zrób, potem pomierz i na końcu opublikuj. Twoje "a nie mówiłem" będzie bezcenne dla potomnych a nam oszczędzi czasu na bezproduktywne analizy.
To moja opinia.

Praktykujący teoretyk
01-09-2023 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pytanie o waszą opinię. - SP3SUZ - 02-06-2023, 12:07
RE: Pytanie o waszą opinię. - AdamC - 04-06-2023, 20:59
RE: Pytanie o waszą opinię. - SP9FKP - 01-09-2023 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości