Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waterfall - jak to działa
SP9BSL Offline
Sławek
*****

Liczba postów: 774
Dołączył: 20-10-2015
Post: #14
RE: Waterfall - jak to działa
(14-05-2022 14:46)SQ4AVS napisał(a):  Użycie MSI wymaga jednak podłączenia mikrokontrolera i pisania nie tak prostego softu a zrobienie tego jako przystawki do komputera to jest bardzo proste ale nieporęczne.
jasne Rafale, ale hmmm ATmega to też mikrokontroler...
Soft jest gotowy, podałem link - wystarczy się wgłębić i wykorzystać ale to nie na avr. Rozumiem argumenty autora i chęć przejścia tej drogi w celu nabycia doświadczenia, Leszek prosił o pomysły i wytłumaczenie jak się to robi. Jeśli będzie chciał pomocy w wyciągnięciu fragmentów kodu z np. UHSDR do wykonania takiej przystawki to służę pomocą, myślę że takie urządzenie mogłoby być przydatne. O ile dobrze pamiętam sam próbowałeś coś w tym temacie robić prawda?
Cytat:Z innej beczki zwrot noise floor może jakiś inne tłumaczenie niż podłoga szumowa, nie jestem purystą ale ono mnie dobija.
Propozycja podstawa poziomów szumów, dla mnie już nawet lepiej poziom szumów może ktoś ma lepszy pomysł.
oj tak się po prostu przyjęło "między kolegami", nikt nas nie wyprowadził z błędu aż do teraz - postanowienie poprawy Smile

73 Sławek
14-05-2022 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Waterfall - jak to działa - SP6FRE - 08-05-2022, 19:33
RE: Waterfall - jak to działa - SP9BSL - 14-05-2022 15:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości