Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
SP4LVC Offline
Bogdan sk
*****

Liczba postów: 761
Dołączył: 10-07-2009
Post: #95
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
Dziś dzwoniłem do firmy. Materiały już są w całości, ale znowu ważniejsza (niestety) okazała się bieżąca produkcja firmy, która powoduje zajętość lasera do palenia blachy. Pan obiecał, że w przyszłym tygodniu się z tym rozprawi.
Edit - 03.04.2020. Dzwoniłem wczoraj do firmy. Mamy obsuwę. Blachy wypalone - teraz trzeba pogiąć i pogwintować otwory, a potem trafią na malowanie proszkowe. Problem w tym, że sporo ludzi na urlopach. Bardzo chciałbym to odebrać i wysłać kolegom w przyszłym tygodniu. Mam to obiecane na wtorek najpóźniej - ale jak wyjdzie to jeden Bóg wie. Trzymajcie kciuki!
Edit - 06.04.2020. Zero reakcji p. Michała z firmy na moje dzisiejsze telefony. Nie wiem, czy na jakimś nieplanowanym urlopie, czy może w firmie jakaś zadyma. Musimy to wszyscy jakoś wytrzymać. Może jutro się odezwie.
Edit - 08.04.2020. Jest światełko w tunelu. Dziś produkcja będzie malowana, potem ponowne przegwintowanie otworów i na jutro mam obiecany odbiór. Kolegów, którzy nie dokonali jeszcze wpłat proszę o dokonanie przelewów. Cena obudowy 180 + koszt pakowania i wysyłki 17 zł. Mam do kolegów prośbę - myślę, że w tych czasach zrozumiałą, o podanie mi na PW namiarów na najbliższe paczkomaty, w których mogliby odebrać moje przesyłki oraz swoich numerów telefonów i adresów mailowych. Tym sposobem ja nie będę stał w kolejkach na ulicy przed pocztą, Wy również, a poza tym nadać w paczkomacie mam możliwość całą dobę - bez pilnowania godzin otwarcia placówek pocztowych. Trzymajmy się, nie dajmy się i mimo wszystko najbardziej Zdrowch Świąt i Wesołego Alleluja!
Edit - 09.04.2020. Odebrałem! Dziś po 14.00. Nie było czasu na sprawdzanie drobiazgowe, ale ufamy sobie z p. Michałem i powiedziałem, że jakby co to będę zgłaszał i odwoził niedoróbki. Mam nadzieję, że ich nie będzie. Na ile pozwoli mi czas spróbuję to sukcesywnie wysyłać. Niestety trafiło na taki okres, że jak to przed świętami mam na przemian - jak nie sprzątanie w domu to wyjazd po zakupy. Spróbuję uwinąć się z wysyłką najszybciej jak dam radę - Panowie proszę bądźcie cierpliwi. Najwyżej będę kleił paczki w święta, zamiast oglądać Kevina.
Edit - 17.04.2020. Koledzy, którzy dostali obudowy proszeni są o ponowne ,,przelecenie" gwintownikiem otworów pod śruby. Są one nagwintowane, ale po malowaniu proszkowym osiadła na gwintach farba. Firma miała to po malowaniu proszkowym poprawić - niestety ja ich chyba za mocno poganiałem, bo zapomnieli tego zrobić lub nie było komu.

Bogdan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2020 11:09 przez SP4LVC.)
26-03-2020 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy - SP4LVC - 26-03-2020 16:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości