Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masakra na KF, zakłócenia - film
SP5MET Offline
Tomek
**

Liczba postów: 74
Dołączył: 25-02-2015
Post: #15
RE: Masakra na KF, zakłócenia - film
Cytat:To zrób tak jak wcześniej napisałeś. Przejdź po klatkach i wyłączaj korki. Przecież nie zabiją Ciebie. Jak tak robię gdy mi sąsiedzi po nocy dokuczają z bardzo głośną muzyką. Idę, wyłączam korki i nie przejmuję się. Skutkuje pod warunkiem, ze korki zabieram ze sobą. Czasami próbują korki zamieniać ale u mnie jest na klatce trochę większy rozmiar..

Pozdrawiam
Jerzy


Taki właśnie mam zamiar. Są pewne przeszkody natury technicznej jak to że bezpieczniki są zamykane na klucze które są zdeponowane u ochrony. Cześć z nich będę w stanie otworzyć. Cześć jest zastawiona gratami mieszkańców i jak zacznę tam przestawiać to podniesie się raban. Jakby to było takie proste to winowajca byłby już namierzony Cool
Nie ma Panowie co tu bić piany w temacie. Odezwę się jak będę miał coś konkretnego do zakomunikowania bo innej metody jak powyższa nie widzę.
Bardzo czuła w odbiorze tych zakłóceń jest antena ferrytowa zestrojona na rezonans na tą częstotliwość. Jak czas pozwoli to postaram się określić która część budynku sieje bardziej. Podejrzewam że warto będzie się przejść po dachu i po klatkach oceniając siłę sygnału. Może wystarczy wtedy wyłączyć na chwile jedna klatkę a nie 10, tak dla potwierdzenia lokalizacji.

Dobra kończę gdybanie. Swoją drogą temat zakłóceń na KF i metod walki z nimi jest ciekawy. Szkoda że tak dotkliwy dla nas. Chłopaki w UKE mają fajną robotę śledczą Smile

Tomek
28-06-2015 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Masakra na KF, zakłócenia - film - SP5MET - 28-06-2015 14:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości