Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przechowywanie elementów elektronicznych
SP6IFN Offline
Ryszard
****

Liczba postów: 455
Dołączył: 23-03-2010
Post: #30
RE: Przechowywanie elementów elektronicznych
No i widzisz Łukasz?Angry Po co Ci to było? A Kolega SQ9JXT też nie ma racji, to droga i mało ekonomiczna metoda, czyste marnowanie cennego miejsca w warsztacie majsterkowicza. Pojemniki i owszem, ale o przekrojach poprzecznych "kwadrat" lub "prostokąd", wszystkie jednakowych wymiarów, możliwie przeźroczyste. Łatwiej widać co w środku, ale niekoniecznie, bo i tak trzeba je opisać. A w tych pojemnikach w woreczkach ślicznie posegregowane elementy, choć można i luzem, jak kto woli. Ja stosuję metodę Artura SP2QCA + małe woreczki, z tym że pudełka są po lodach, bo te od masła z czasem twardnieją i pękają, a właściwie kruszą się pod działaniem warunków atmosferycznych, są mniej trwałe. Ogólnie jednak jestem zdania że metoda przechowywania czegokolwiek ma być SKUTECZNA i WYGODNA dla konstruktora, preferencje są różne z uwagi na lokalne warunki. Tak więc reasumując: - Każdy robi jak mu wygodnie. Łukasz SQ6RGK TEŻTongue I mnie się to podoba, a że papier? No to co? Łatwo zmienić taką kopertę jak się zniszczy i wcale jej NIE SZKODA. Jestem ZA!!!Angel
Rysio!
19-10-2011 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przechowywanie elementów elektronicznych - SP6IFN - 19-10-2011 14:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości