Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja - w Domu Dziecka nr 4 w Warszawie
SQ5STS Offline
Paweł
**

Liczba postów: 54
Dołączył: 02-03-2009
Post: #4
RE: Reaktywacja - w Domu Dziecka nr 4 w Warszawie
(23-11-2012 0:58)SP2QCA napisał(a):  Jak trzeba to laminat czysty, dwustronny i jakieś części (napiszcie czy to ma sens - czy będą jakieś zajęcia z dzieciakami).
73! Artur sp2qca

Artur! TO MA WIELKI SENS!
Bardzo się cieszę. Ten dom dziecka znajduje się 800m od mojego domu. Wybrałem go specjalnie z myślą że będę tam chodził na zajęcia. Przeprowadziliśmy lekcję pokazową i na około 15 osób osiem osób jest zainteresowanych.
Z drugiej strony Edek sq5lth też się zapowiedział, że mieszka blisko i ma czas by tu przychodzić.
Ja ze swojej strony zapraszam chętnych kolegów z okolicy Praga PD Warszawa by jak maja chęć to do nas dołączyli... Wstępnie ustaliliśmy że będziemy się zbierać w piątki po 17:00 na 2 - 3 godziny...

W tej chwili nie zamierzamy zakładać klubu dla tego miejsca... pracować będziemy na znakach 3z5mt/sp5prf i sp5pot Na pierwsze zajęcia idziemy za tydzień 30 listopada. Złoże sprawozdanie z tej wizyty Wink

Myślę że jesteśmy gwarantem, że nie zgubimy tych dzieciaków, a Twój sprzęt będzie w pełni wykorzystany... co do wyświetlacza nie ma to wielkiego znaczenia... Rysiek sq9mdd dorobi do tego taurusa prościutką syntezkę...
Oczywiście nie mamy zasilacza....

Z innych rzeczy właśnie przeczytałem post od kolegi Pawła sq5stx, który przekazał dzieciakom skaner POLMAR RX-1300, a Tomek OBU struga dipola na 80m...

Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku... a po kolejnych zajęciach będziemy pisać w tym wątku jakie robimy postępy... Wink

Bardzo naprawdę Bardzo DZIĘKUJĘ w imieniu dzieciaków!!!
Wielka sprawa!!!

pzdr sq5sts
----------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA UWAGA UWAGA...
zwracam się do was z ogromna prośba o pomoc w zorganizowaniu pracowni w tym miejscu. Może macie jakiś używany sprzęt, zalegający w szufladach...
Może jakąś deltę, antenę pętlową... każdy drobiazg ucieszy...
Sprzęt proszę, wysyłajcie bezpośrednio do domu dziecka na adres

DOM DZIECKA NR 4
Z-ca Dyrektora
Katarzyna Linke
ul. Łukowska 25
04-133 Warszawa
z dopiskiem "na Pracownię Krótkofalarską"

Jednocześnie proszę Was o informację jaki sprzęt zamierzacie przekazać.
Bardzo dziękuję w imieniu dzieci!
23-11-2012 9:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Reaktywacja - w Domu Dziecka nr 4 w Warszawie - SQ5STS - 23-11-2012 9:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości