Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla Domu Dziecka - Program Reaktywacja
SP5IWI Offline
Janek
*

Liczba postów: 32
Dołączył: 01-02-2009
Post: #6
RE: Pomoc dla Domu Dziecka - Program Reaktywacja
Witam
Gratuluję,jestem pod wrażeniem tego co przeczytałam.Podczas czytania i ogladania zdjęc z pobytu w MOS łzy same wyciekały mi z oczu,ze w tych trochę zakreconych czasach są jeszcze tacy ludzie jak Wy.Nie tylko pokazaliście sprzęt krótkofalarski,ale przyblizyliście tym młodym ludziom idee krótkofalarstwa.Jestem zaskoczona, że tak szybko dzieciaki potrafiły w przybliżeniu poznać alfabet morse'a.Widząc na zdjęciach ich zainteresowane buzie myśle że w przyszłości będą nowymi młodymi krótkofalowcami i poszerzą nasza krótkofalarską rodzinkę.Zrobiliście cudowną sprawę - przecież "wszystkie dzieci są nasze",zwłaszcza te trochę wyobcowane.One przecież czekaja na czyjąś bliskość,zainteresowanie,pokazanie czegoś nowego,innego.co można samemu dotknąć,coś zrobić nowego samemu, w tym przypadku posłuchać radiostacji i zrobić łączność z kimś gdzieś tam daleko w Polsce,Europie i dalej, kogo się nie zna ale za chwilę może to juz być mój kolega z eteru.Myślę że nie po raz ostatni stworzyliście taką akcje.Jesteście "WIELCY" gratuluję i jestem z Was dumna.

Krysia SP5NOI
22-10-2012 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pomoc dla Domu Dziecka - Program Reaktywacja - SP5IWI - 22-10-2012 10:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości