Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
SQ4AVS Offline
Rafał
*****

Liczba postów: 1,373
Dołączył: 29-01-2010
Post: #9
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
Przejrzałem program zjazdu i według mnie nie bardzo różni się od poprzednich. Dlaczego tu trzeba zdefiniować po co się jedzie na zjazd wątpię, żeby Koledzy, którzy publicznie deklarują tutaj, że nie jadą jechali na prezentacje o tym jak zbudować urządzenie np: typu Libra no chyba, że coś się zmieniło. Co do pokazywanych urządzeń to zawsze były niespodzianki. Nie jadą też na warsztaty by sklecić coś QRP typu bo przecież ich to nie interesuje. Jedzie się po to by pojechać i porozmawiać w gronie Kolegów o podobnych zainteresowaniach. Przyjęta forma pomiarowni jest według mnie lepsza niż wcześniejsze bo pozwala uruchamiać własne urządzenia a nie "zorganizowane" przez organizatorów, można skalibrować też własne przyrządy. Co do tzw "zaproszeń" Zdzisławie to proszę przeczytaj dokładniej bo z tego co piszesz nie zrozumiałeś wcale czego dotyczy nie rozumiem też zupełnie Twoich "wycieczek" w stronę Jarka SP3SWJ, byłeś kiedykolwiek na jego pokazie? Z tego co piszesz to wiem na 100 procent, że nie Jarek zawsze pokazuje jak się mierzy a czego użyjesz to Twoja sprawa.
21-08-2012 6:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP - SQ4AVS - 21-08-2012 6:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości