Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SQ6OXK - mały blog, czyli co teraz robię, czym się zajmuje
SQ6OXK Offline
Paweł
****

Liczba postów: 317
Dołączył: 23-06-2010
Post: #1
SQ6OXK - mały blog, czyli co teraz robię, czym się zajmuje
Hej, hej.

Postanowiłem, zacząć pisać coś takiego, dlaczego?

1) Nie mam czasu, umiejętności, a ni miejsca na pisanie własnej strony.
2) W tym miejscu, są osoby o identycznych upodobaniach, zboczeniach jak moje, czyli grono do jakiego powinien on trafić.
3) Lubię pokazywać, co zrobiłem, z czym się borykam., Osoby które mi "kibicują" będą mogli dowiedzieć się o tym tutaj.
4) Dodatkowo będzie to dobre miejsce do pisania o innych sprawach osiągnięciach.
5) Bo admin wskazał to miejsce w zamian za usunięty blog z Panela/Profilu użytkownika

Obecnie:

1) Skompletowałem, już wszystko do MAX-a 6-tego, brakuje może kilku drobiazgów, ale dotrą pewnie w miedzy czasie. Czas zacząć montaż.

2) Postanowiłem wymienić procesor w projekcie AVT-2709 i napisać do niego nowy program, w którym chcę zawrzeć wszystkie układy CMOS i TTL

3) Opracowałem w C i BASCOM-ie procedury do obsługi AS5040 i to zarówno poprzez sygnał PWM jak i komunikację poprzez interfejs SSI (cyfrowa komunikacja). Testy zostały przeprowadzone dzięki Jackowi SQ2EER, który udostępnił mi płytkę ze swojego projektu rotora. Płytka jeszcze jest u mnie i nie wiem co z nią mam zrobić, odesłać już czy jeszcze dla Jacka przeprowadzić na niej jakieś próby.

4) Mój NWT500, a właściwie w końcu sztuka dla mnie, w sumie jest zakończona, potrzebuje jeszcze wlutować trymer (już posiadam) oraz dobrać i zamknąć do w obudowie. Niestety nie jestem pewny jego jakość, ale mimo zamieszczonego tematu nikt nie ustosunkował się do wyników moich prób. Nie są ona tragiczne, ale wydają mi się słąbę, choć mogę przesadzać.

Jeśli chodzi o moje bliższe plany to w weekend są międzynarodowe zawody w emisjach cyfrowych, które zorganizowane zostały przez niedawno stworzony klub EPC POLSKA. Niestety jego założyciel, miesiąc temu zmarł i nie doczekał pierwszych tego typu zawodów organizowanych przez Polaków.

--= SWL SP6-01-396 =--
12-10-2011 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
SQ6OXK - mały blog, czyli co teraz robię, czym się zajmuje - SQ6OXK - 12-10-2011 22:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości