HomeMade
Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Sprawy Ogólno-Organizacyjne (/forum-8.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-9.html)
+--- Wątek: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 (/thread-473.html)

Strony: 1 2


Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - 3Z6AEF - 23-08-2010 18:20

Chciałbym przypomieć, że do spotkania Warsztaty SP-QRP 2010 w Burzeninie zostało tylko... niespełna 3 tygodnie! To już 4 edycja tego spotkania konstruktorów krótkofalowców (głównie!) i amatorów pracy małymi mocami (również!) Smile Wszelkie informacje na stronie SP-QRP.
Obecność zapowiedziało wielu znanych konstruktorów, również z Czech i Słowacji, zaś HB9 będzie reprezentował niezawodny Marcin HB9EGA Smile
Dodatkową atrakcją tegorocznego spotkania jest Konkurs PUK, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w trakcie Warsztatów.
Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze nie zadeklarowali chęci udziału, do wysłania zgłoszenia! Wyślijcie je, nawet jeśli planujecie tylko jednodniowy pobyt - to bardzo ułatwia organizatorom przygotowania (chodzi np. o druk identyfikatorów, rozplanowanie sal, ilości krzeseł na sali wykładowej itd. Wink).

Do zobaczenia na Warsztatach!


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SQ6OXK - 23-08-2010 20:39

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Na liście jest już prawie 100 osób, w tym kilkoro z Czech.

Sam planowałem wyjazd i skorzystań z montowni aby zakończy choć jednego Taurus-a, ale niestety okazało się że niemal w przededniu jak miałem wysłać swoje zgłoszenie, okazało się że obowiązki w firmie pokrzyżowały mi plany i muszę wyjechać do Kołobrzegu.

Pozdrowienia dla Wszystkich którzy się tam wybierają.


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SP9MRN - 02-09-2010 15:03

Witam- to kto w końcu z HM jedzie do Burzenina?
Ja się wybieram :-)

MAc
mrn


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SQ9GEH - 04-09-2010 21:05

Ja na ten przykład będę

A lista uczestników przekracza setkę


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SP3SWJ - 05-09-2010 1:16

Nie wiem czy jestem z grupy HM... ale jestem na grupie HM :-) więc się odezwe - że będę. Będę miał stanowisko do spawania SMD - jak ktoś nie ufa SMD ... zapraszam na testy spawania. i postaram się przywieźć niespodziankę antenową... tylko Castorame musze odwiedzić.....


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - 3Z6AEF - 06-09-2010 4:01

Mam pytanie do Kolegów, którzy mają uruchomione (albo prawie uruchomione) PILIGRIMY - czy ktoś z Was wybiera się na Warsztaty do Burzenina?
Pytam, bo jest bardzo duże zainteresowanie tym TRXem i wiele osób mnie pyta "Czy będzie można obejrzeć PILIGRIMA?"


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SQ7IQA - 06-09-2010 12:05

Lepiej późno niż wcale Blush - właśnie się zarejestrowałem na HM
Podoba mi się tu Tongue

Taka informacja - pewnie Ci, którzy się zarejestrowali dostali już info... ale ...

Koledzy, poprzez nową HAMską znajomość z ostatniego ŁOŚa, udało mi się dostać do firmy utylizującej baaardzo fajne urządzenia radiowe i nie tylko. Pewnie nie jest Wam obce uczucie, gdy widzicie niszczejące, rozbijane, "walające się" elementy, których niejeden z nas poszukuje, albo poszukiwał... Szukałem masztu, a tymczasem udało mi się namówić "kierownictwo", żeby przyjechali na Warsztaty. Duże auto już mają zapakowane. Chłopaki nie wystawiają się w internecie i obiecali, że obierają taktykę "ilościową", czyli taniej i więcej...

Każdy, kto trochę majsterklepkuje - na pewno coś znajdzie dla siebie.


Co do Piligrima, to Paweł SP7NJR chyba coś weźmie...

Co do wspomnianego konkursu PUK - mogę tylko zdradzić tylko tyle, że jest powyżej 5-u projektów Wink i wszystkie interesujące!
72'


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - HM_DIPOL - 12-09-2010 20:19

Kto wyjechał z oscyloskopem?
Na stonie sp-qrp nie widzę informacji.


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SQ7HJB - 12-09-2010 20:42

Słuchy chodzą, że wygrał SP7NJR.
Przyjechał samochodzik z różnymi smakołykami dla radioamatorów.
Sam nabyłem lampki całkiem słusznych rozmiarów w bardzo dobrej cenie.
Podziękowania dla kolegów z grupy sp-hm za udział i możliwość posłuchania
PILIGRIMA.
Pozdrawiam Marek SQ7HJB
[attachment=1528]


RE: Warsztaty SP-QRP Burzenin 2010 - SP5FCS - 16-09-2010 16:56

Piligrimy w Burzeninie.

Zdjęcia autorstwa OK4BX.