HomeMade
Brak łączności UR5EQF z eQSL - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Oprogramowanie (/forum-84.html)
+--- Dział: Programy wspierania łączności (/forum-86.html)
+--- Wątek: Brak łączności UR5EQF z eQSL (/thread-3837.html)



Brak łączności UR5EQF z eQSL - SQ6ILB - 23-03-2020 22:08

Witam.
Ze względu, że przejawia się wątek próśb o potwierdzenie łączności za pomocą eQSL, postanowiłem się zarejestrować na eQSl. Rejestracja przebiegała pomyślnie, dodatkowo dorzuciłem scan licencji i to też zostało zaakceptowane, więc niby wszystko ok, ale niestety nie. Rzecz w tym, że przy próbie wysłania logu lub jednej łączności do serwera dostaję takie oto info jak poniżej. Dodatkowo, kolega wpisując u siebie w logu "ustawioną" łączność (u mnie w logu jej nie było) znalazł u siebie na serwerze w "odrzuconych". Wygląda, że mój UR5EQF coś jednak wysyła, choć nie wiem kiedy i co. Widomym jest, że wpis w zakładce: Dziennik --- Operacje w dzienniku --- Konfiguracja logu --- Serwis, logowanie hasło i login jest wpisane i prawidłowe.

Dodam, że system to winda 10.

Poradźcie coś.

[attachment=16096]


RE: Brak łączności UR5EQF z eQSL - SP5UFE - 05-05-2020 7:59

Witam
Czy przez stronę eqsl możesz się zalogować swoim loginem?


RE: Brak łączności UR5EQF z eQSL - SQ6ILB - 05-05-2020 18:43

(05-05-2020 7:59)SP5UFE napisał(a):  Witam
Czy przez stronę eqsl możesz się zalogować swoim loginem?
Tak.


RE: Brak łączności UR5EQF z eQSL - SP5UFE - 07-05-2020 6:45

jak widać na załączonym obrazku - eqsl odpowiada iż problem jest (nie pasuje) z nazwą użytkownika/hasłem. Wiem że to trochę głupie ale sprawdź na 101% poprawność wpisanych danych....


RE: Brak łączności UR5EQF z eQSL - SQ6ILB - 07-05-2020 18:43

Jeżeli przyjąć, że 101% to sto jeden sprawdzeń, to sprawdziłem tak na 125%. Niestety dalej to samo.