HomeMade
Kto moderuje to forum i dlaczego? - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Sprawy Ogólno-Organizacyjne (/forum-8.html)
+--- Dział: O Grupie HM (/forum-26.html)
+--- Wątek: Kto moderuje to forum i dlaczego? (/thread-2977.html)

Strony: 1 2 3


RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SP3OSJ - 25-03-2017 3:47

.....


RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SP1CWL - 25-03-2017 12:54

To całe szczęście że ja na ten temat się nie wypowiedziałem , bo mam tylko
wykształcenie zawodowe , to nie wiem jakie gromy by się na moją głowę posypały .
A ja czytając kolegi wypowiedzi , odniosłem wrażenie że edukacja zakończyła się
na szkole podstawowej.


RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SQ9JXT - 27-03-2017 12:05

(22-03-2017 10:02)SP3OSJ napisał(a):  Zwracam się z prośbą do Adminów tego portalu, czy możecie się przedstawić, nie kasując tego tematu? Jeśli jesteście porządnymi ludźmi powinno przejść Wam to bez problemu. Dziękuję.

No dobrze, więc ja zapytam: a do czego Ci potrzebna taka wiedza i jakie znaczenie ma czy odpowiada na Twoje maile kolega który był 40 lat temu w zomo, ormo, polmo czy innej przymusowo powstałej organizacji?
Nie bardzo rozumiem, co ma to wspólnego z krótkofalarstwem, gdzie my z założenia jesteśmy równi, niezależnie od wykształcenia czy zajmowanych stanowisk.

Dla mnie ważne jest samo forum, że jest gdzie pogadać i nie specjalnie interesuje mnie kim kto był n-lat temu, czym się zajmował i co tam sobie myśli o świecie.
Życzę większego dystansu do życia Smile

Pozdrawiam!


RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SQ6ADE - 31-03-2017 21:55

Mi Admin napisał jaki ma znak nadawcy. Nie pamiętam okoliczności. Zna się na elektronice i informatyce i nie udziela się we flejmach jak ja czasem Smile
Skromny facio i tyle ... no i pozdrawiam z tego miejsca dziękując za zaufanie (jak czyta).